East News

Królowa Elżbieta zażenowana zachowaniem księżnej Kate!

East News

Królowa Elżbieta często jest posądzana o nieprzychylność - raz w stosunku do Meghan Markle, a raz - w stosunku do księżnej Kate. Zagraniczne media ostatnio nawet spekulowały, że Kate powinna czuć się zagrożona, bo teraz na pierwszym miejscu jest Meghan! I wszystko na to wskazuje, a najbardziej ostatnie wydarzenie z Kate i Elżbietą II w roli głównej. Co się stało?

 

Królowa Elżbieta zażenowana zachowaniem Kate

Kate w ostatnim czasie była mniej aktywna, ponieważ po porodzie trzeciego dziecka przebywała na urlopie macierzyńskim. Kilka dni temu Kate pojawiła się w Balmoral (ogromna posiadłość w Szkocji) wraz z królową Elżbietą II. To co stało się w drodze do kościoła, bardzo wzburzyło Elżbietę! O co poszło? Było bardzo zimno, dlatego Kate założyła rękawiczki i otuliła się grubym kocem. Elżbiecie takie zachowanie (wydające się jak najbardziej normalne w takich warunkach atmosferycznych) zdecydowanie się nie spodobało.

 

Więcej: Ten modowy trik księżnej Kate powinna znać każda kobieta! Gwarantujemy, że ułatwia życie!

 

Cóż, nam się wydaje że Elżbieta II w takiej sytuacji powinna przymknąć oko na zachowanie Kate. Księżna jest bardzo szczupła - nic więc dziwnego, że owinęła się grubym kocem. Dodatkowa izolacja się jej przyda ;)

 

Zobacz: Księżna Kate miała operację - co się stało?

 

Księżna Kate podpadła Elżbiecie!

Księżna Kate owinęła się niebieskim kocem, bo był jej zimno
EastNews

 

Elżbiecie nie spodobało się to, że Kate przykryła się kocem. Ostatnio mówi się, że pupilką już nie jest Kate, a... Meghan!

Meghan Markle, królowa Elżbieta II
East News

Więcej na temat Księżna Kate Elżbieta II
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13