Katarzyna Skrzynecka znalazła się w gronie gwiazd, które w czwartkowy wieczór miały okazję zobaczyć najnowszy pokaz marki Deni Cler. Aktorka nie była jednak sama, ale postanowiła zabrać ze sobą córki: Alikię i Paulę Łopucką. Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że wieczór był udany, a Alikia po raz pierwszy miała okazję wziąć udział w pokazie mody. Dziewczynka naprawdę wyrosła i jest już nastolatką, jak pisze sama aktorka. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Katarzyna Skrzynecka zabrała córki na pokaz Deni Cler!

Katarzyna Skrzynecka prywatnie jest mamą dwóch córek Alikii oraz Pauli. 11-letnia Alikia przyszła na świat w 2011 roku i jest owocem związku z Marcinem Łopuckim, z kolei Paula jest córką sportowca z pierwszego małżeństwa. Choć między nimi jest aż 16 lat różnicy to aktorka nie ukrywa, że doskonale się dogadują i wcale nie kłócą.

Teraz Katarzyna Skrzynecka postanowiła w ramach wspólnego wieczoru zabrać córki na pokaz mody. Aktorka z Alikią i Paulą chętnie pozowały na ściance i wygląda na to, że doskonale się razem bawiły.

Babski wieczór ???????????? z córkami ???????????? uważamy za cudownie udany i pełen elegancji ???????????????????? Piękny pokaz mody DENI CLER ???????? Brawo !!! ???? Moja młodsza nastolatka po raz pierwszy w życiu mogła podziwiać prawdziwy pokaz mody razem z mamą i siostrą ???????????? Młode damy zachwycone ????

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka w poruszających słowach o utraconych ciążach: "Oczekiwałam dziecka 4 razy"

To nie pierwszy raz, kiedy córki Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego pojawiają się na czerwonym dywanie. Gwiazda nie ukrywa, że dla ich rodziny ważne jest wzajemne wsparcie, dlatego podczas ważnych premier na ściance często towarzyszy jej nie tylko mąż, ale i córki. Internauci zachwycają się wspólnymi zdjęciami z pokazu mody i komplementują Alikię i Paulę. 11- latka jest już naprawdę duża.

Zobacz także

Ale ma Pani przepiękne córki ❤️

Piękne kobiety i do tego cudownie uśmiechnięte ❤️

Dziewczyny, jesteście PRZEŚLICZNE ????

Ale ma Pani piękne córki. A ta młodsza to kopia mamy ????

VIPHOTO/East News

Zobaczcie więcej zdjęć Katarzyny Skrzyneckiej z córkami. Sądzicie, że aktorka teraz częściej będzie zabierała Alikię i Paulę na ścianki?

VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama