Paranienormalni Show - Katarzyna Pakosińska
Mat. prasowe
Newsy

Katarzyna Pakosińska pokazała urocze zdjęcie z mężem. Fani: "Jacy wy piękni jesteście nieprzyzwoicie"

Katarzyna Pakosińska pochwaliła się zdjęciem razem z mężem. Małżeństwo bardzo spodobało się fanom, po tylu latach razem wciąż zachwycają.

Katarzyna Pakosińska jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Aktorka znana z kabaretu "Kabaret Moralnego Niepokoju" mimo epidemii pozostaje aktywna zawodowo i wciąż zaraża swoim głośnym śmiechem. Odkąd w 2017 roku Katarzyna poślubiła swojego drugiego męża wydaje się, że wręcz promienieje ze szczęścia. Ich ostatnie wspólne zdjęcie zachwyciło fanów. Pod fotografią pojawiły się same komplementy.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda biorą ślub! Pamiętacie jego poprzednie związki?

Kim jest mąż Katarzyny Pakosińskiej?

Katarzyna Pakosińska jest szczęśliwą mężatką od 2017 roku. Jej mężem jest Irakli Basilaszwili, gruziński książę i dziennikarz. Para poznała się w Gruzji podczas wizyty Katarzyny w tym kraju. Aktorka kręciła wówczas film dokumentalny "Tańcząca z Gruzją". To właśnie Irakli był jej przewodnikiem po tym kraju. Teraz para jest szczęśliwym małżeństwem i mieszka w Polsce. Ostatnio Katarzyna narzekała, że bardzo tęskni za Gruzją. Jej najnowszy wpis pod wspólnym zdjęciem z ukochanym może oznaczać, że właśnie się tam wybiera. Skąd taka pewność? Artystka zamieściła bowiem na Instagramie cytat ze znanej piosenki "Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda". Fani jednak zamiast na opis, sugerujący rychłe wojaże, zwrócili uwagę na urocze zdjęcie małżeństwa. 

- Piękna para! 😍

- Aż pięknie popatrzeć...

- Jacy wy piękni jesteście nieprzyzwoicie

- Piękna ona, piękny on... - zachwycają się fani. 

Katarzyna i Irakli często pokazują się razem. Widać, że gwiazda "Kabaretu Moralnego Niepokoju'' jest bardzo szczęśliwa. Zakochani wspólnie wychowują córkę z pierwszego małżeństwa aktorki - Maję Antoninę. Zkolei Irakli jest tatą córki Mariam i synka Dadu. Oboje jednak dbają o prywatność swoich dzieci i próżno szukać ich zdjęć w mediach społecznościowych rodziców. 

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska naprawdę wzięła ślub?! Pokazała ZDJĘCIE ze swoim ukochanym i zdradziła wszystko!

Katarzyna i jej mąż zachwycili fanów. 

Katarzyna Pakosińska i jej mąż
Instagram

Katarzyna Pakosińska napisała dwie książki o Gruzji. Aktorka jest zachwycona tą kulturą, a jej ślub odbył się według gruzińskich tradycji. 

Katarzyna Pakosińska i jej mąż
Instagram

 

Kasia Pakosińska pobiła psychofana!
Newsy
Katarzyna Pakosińska wzięła ślub. W sekrecie! Jej wybranek to bardzo przystojny dziennikarz...
Katarzyna Pakosińska wzięła ślub. W sekrecie! Jej wybranek to bardzo przystojny dziennikarz...

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub! W niedzielne popołudnie aktorka wyszła za mąż za gruzińskiego dziennikarza telewizyjnego o imieniu Szot. Para poznała się już w 2008 roku podczas kręcenia filmu dokumentalnego „Tańcząca Gruzja”. Dzięki Newseria Lifestyle możemy zobaczyć, jak  Katarzyna Pakosińska   wyglądała w tym wyjątkowym dniu. Aktorka nie wybrała na tę okazję sukienki od polskiej projektantki. Państwo młodzi ubrani byli w tradycyjne stroje gruzińskie. Artystka była już wcześniej mężatką. Wychowuje 14-letnią córkę Maję. Jej nowy mąż posiada dwoje dzieci z poprzedniego związku. Młodej parze życzymy dużo szczęścia!   Zobacz także: Katarzyna Pakosińska pobiła fana! Dlaczego?   Katarzyna Pakosińska ponownie wyszła za mąż.   Jej wybrankiem został gruziński dziennikarz.

Katarzyna Pakosińska i jej ślub. Kim jest jej mąż?
Facebook
Newsy
TYLKO U NAS: Kasia Pakosińska omal nie zaliczyła na swoim ślubie WPADKI! O co chodzi?
Kasia Pakosińska omal nie zaliczyła na swoim ślubie WPADKI!

Informacje o sekretnym ślubie Katarzyny Pakosińskiej zaskoczyły wszystkich! Satyryczka wyszła za mąż za swojego ukochanego Irakliego, dziennikarza, w Gruzji. W sieci pojawiły się zdjęcia ze ślubu pary w tradycyjnych, gruzińskich strojach, a teraz Katarzyna Pakosińska opowiedziała nam, jak wygląda uroczystość ślubna w tym stylu. Czym gruziński ślub różni się od polskiego? Co zaskoczyło Katarzynę Pakosińską? I o co chodzi z tą wpadką, do której mogło dojść? ;) Podpowiemy, chodzi o taniec!   Zobacz materiał wideo i sprawdź, jakie szczegóły ze swojego ślubu wyjawiła nam satyryczka.    Zobacz:  Katarzyna Pakosińska naprawdę wzięła ślub?! Pokazała ZDJĘCIE ze swoim ukochanym i zdradziła wszystko!   Przeczytaj też:  „Warto było poczekać na miłość”. Katarzyna Pakosińska po raz pierwszy opowiedziała o ślubie i weselu!   Polecamy:  Co należy zrobić przed ślubem – przygotowania krok po kroku   Ślub Katarzyny Pakosińskiej był wyjątkowy   Katarzyna Pakosińska zdradziła nam szczegóły ze swojego ślubu :)

Katarzyna Pakosińska i jej ślub. Kim jest jej mąż?
Facebook
Newsy
Katarzyna Pakosińska uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej swojego męża! Co musiał dla niej poświęcić?
Katarzyna Pakosińska uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej swojego męża! Co musiał dla niej poświęcić?

Katarzyna Pakosińska wzięła w sierpniu ślub! Wyszła za mąż za gruzińskiego dziennikarza telewizyjnego o imieniu Szot. Para poznała się już w 2008 roku podczas kręcenia filmu dokumentalnego „Tańcząca Gruzja”. Wtedy Kasia poczuła coś do Szota... Zapytaliśmy się Kasi, jak wygląda ich relacja, jak dogaduje się z Szotem, i z czego Szot musiał zrezygnować dla Kasi Pakosińskiej, bo jak wiemy, nie wszystkie związki są od początku idealne... Odpowiedzi na te pytania szukajcie w naszym wideo!   Zobacz także: Katarzyna Pakosińska pobiła fana! Dlaczego?   Przypomnijmy, że artystka była już wcześniej mężatką. Wychowuje 14-letnią córkę Maję. Jej nowy mąż posiada dwoje dzieci z poprzedniego związku. Młodej parze życzymy dużo szczęścia!   To był niesamowity ślub! Oto zdjęcie ze ślubu Kasi i Szota! :)

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner