Party.pl

fiszka orange Advertisement

Katarzyna Pakosińska skomentowała plotki o swoim ślubie
ONS

Katarzyna Pakosińska naprawdę wzięła ślub?! Pokazała ZDJĘCIE ze swoim ukochanym i zdradziła wszystko!

Katarzyna Pakosińska skomentowała plotki o swoim ślubie
ONS

Katarzyna Pakosińka skomentowała medialne informacje dotyczące jej ślubu z przystojnym dziennikarzem! Potwierdziła, czy zaprzeczyła plotki o ślubie? Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć nagranie z uroczystości, na której satyryczka i jej ukochany zaprezentowali się w tradycyjnych gruzińskich strojach. Kilka godzin później w mediach pojawiły się zaskakujące wypowiedzi menadżerki Kasi Pakosińskiej, która najpierw potwierdzała informacje o ślubie gwiazdy, a później wszystkiemu zaprzeczała. Teraz sprawę ślubu skomentowała sama Pakosińska!

 

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub w Gruzji?

Satyryczka postanowiła skomentować medialne doniesienia o rzekomym ślubie w Gruzji. Okazuje się, że Katarzyna Pakosińska rzeczywiście wyszła za maż! Wybranek gwiazdy nie ma jednak na imię Szot, tylko Irakli. Co aktorka napisała w swoim krótkim oświadczeniu na Facebooku?

❤️❤️❤️ Za obecność na Naszych Zaślubinach w Milanówku, za niewyczerpane pokłady polskiej fantazji podczas kilkudniowego gruzińskiego wesela w Ananuri 😂😉😋 dziękujemy Naszym Gościom, Wspaniałym Rodzicom i Przyjaciołom 😘 ❤️ Samaradiso! Mikvarxar, szczęśliwi Kasia i Irakli 😍😘🤗 - napisała pod wspólnym zdjęciem ze swoim mężem.

Zobaczcie zdjęcie Katarzyny Pakosińskiej i jej męża! A my jeszcze raz gratulujemy!

 

Zobacz także: Przesądy ślubne – tradycja z przymrużeniem oka

 

Katarzyna Pakosińska pokazała zdjęcie z mężem.

 

Satyryczka potwierdziła informacje o swoim ślubie.

Katarzyna Pakosińska na Bestsellery Empiku

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25