Party Stories
Katarzyna Nosowska
ONS
Newsy

Kochająca czerń Katarzyna Nosowska zaskoczyła nas stylizacją!!! ZDJĘCIA

Postawiła na mocny kolor

Katarzyna Nosowska rzadko pokazuje się na oficjalnych imprezach, jednak jeśli już pojawi się na czerwonym dywanie - zawsze stawia na stonowane stylizacje w ciemnych kolorach. Tym razem artystka zrobiła wyjątek. Wokalistka zespołu Hey zaskoczyła nas swoim strojem na wczorajszej premierze filmu „Amy" w warszawskim kinie Muranów.

Nie podejrzewalibyśmy, że pokaże się ubrana na różowo! Koszulę w ostrym, różowym kolorze zestawiła oczywiście z ulubioną czernią. Jak Wam się podoba Nosowska w „wesołej” odsłonie?


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Nosowska na Instagramie śmieje się z Rozenek i Górniak
Instagram
Newsy
Nowy HIT sieci! Kasia Nosowska na Instagramie śmieje się z Rozenek, Górniak i innych gwiazd. Zobaczcie to!
Nie znaliśmy Kasi od tej strony!

Nową królową sieci została Katarzyna Nosowska ! Od kilku dni w polskich mediach pisze się sporo o jej koncie na Instgaramie, na którym piosenkarka nagrywa zabawne wideo z  #ajazemjejpowiedziala. Gwiazda komentuje polski show-biznes, naśmiewa się ze swojej wagi, żartuje z Edyty Górniak czy Małgorzaty Rozenek.  Katarzyna Nosowska na Instagramie śmieje się z gwiazd Na profilu wokalistki HEY na Instagramie znajdziecie zabawne wideo, na którym Nosowska komentuje wydarzenia z show-biznesu. Na jednym z filmików oznaczyła Małgorzatę Rozenek i powiedziała: A ja żem jej powiedziała: Kaśka, nawet gdybyś od Małgorzaty Rozenek odkupiła jej najstarszy dowód osobisty i tak byłabyś młodsza niż teraz.     Zazdrość w czystej formie.. #ajazemjejpowiedziala @m_rozenek #malgorzatarozenek Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) 16 Sie, 2017 o 1:24 PDT   ZOBACZ:  Afera na Instagramie Małgorzaty Rozenek! Znów poszło o... czystość w domu!   Nosowska o Edycie Górniak: A ja żem jej powiedziała: Kaśka, to, że Edyta Górniak odpowiedziała Ci kiedyś "cześć" nie oznacza, że masz koleżankę w Los Angeles.    Chociaż byłoby fajnie.. #ajazemjejpowiedziala @edytagorniak #edytagorniak Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) 1 Sie, 2017 o 4:28 PDT   Nosowska o Chylińskiej:   Jak się Macie?! #ajazemjejpowiedziala #agnieszkachylińska #nosowska @agnieszka.chylinska Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official) 12 Sie, 2017 o 7:40 PDT   Nosowska o Kayah:   Przepraszam.. To znowu ja..Chyba nie rozumiem istoty instagramu, tzn. Instoty:) #ajazemjejpowiedziala @kayah_official #kayah #nosowska Post udostępniony przez...

Katarzyna Nosowska podczas koncertu
East News
Newsy
Kasia Nosowska o alkoholizmie w polskim show-biznesie! Bardzo szczere wyznanie

  Kasia Nosowska w jednym z wywiadów wyznała, że jej partner zmagał się uzależnieniem od alkoholu. Artystka poświęciła temu tematowi bardzo dużo miejsca na swojej najnowszej płycie pt. "Basta". Traktuje o tym między innymi kawałek "Ja pas". Opowiada on o życiu z alkoholikiem. Kasia Nosowska zdaje sobie sprawę z tego, że to mało popularny temat, jeśli chodzi o muzykę. Jednak artystka uważa, że należy zwrócić uwagę na to, co się dzieje z naszym społeczeństwem, które coraz bardziej uzależnia się od alkoholu.  - Ludzie nie chcą o tym mówić, wstydzą się. Niepotrzebnie. Alkoholizm nie jest nadmiarem zabawy, ale chorobą, wobec której człowiek staje się zupełnie bezbronny. To jak nowotwór, nie wystarczy o nim nie myśleć, żeby minęło. Rozumiem jednak, że ciężko mówi się o alkoholizmie w kraju, w którym jest on znakomitym sposobem na zarabianie pieniędzy przez państwo - twierdzi Kasia Nosowska w rozmowie z Gazetą Wyborczą.  Piosenkarka twierdzi, że Polska jest krajem, gdzie alkohol jest na wyciągnięcie ręki. W każdej chwili możemy go kupić w sklepie czy też na stacji benzynowej, co bywa zgubne.    Zobacz także: Katarzyna Nosowska: "Jestem przeciwna aborcji. Akceptuję ludzi, którzy kochają inaczej"   Katarzyna Nosowska o alkoholizmie wśród polskich gwiazd Katarzyna Nosowska poruszyła też bardzo delikatny temat alkoholizmu wśród polskich artystów. Okazuje się, że jest to naprawdę palący problem. - Artyści piją dużo, ale w Polsce alkohol jest wszędzie. Nie ma środowisk od niego wolnych. Ludzie są coraz bardziej umęczeni rzeczywistością, zarzynają się w pracy, która nie sprawia im radości. Wieczorem, po przyjściu do domu, potrzebują się jakoś rozluźnić - tłumaczy Katarzyna Nosowska. Zgadzacie się z tym, co Kasia Nosowska myśli o problemie alkoholizmu w Polsce?   POLECAMY:...

Kasia Nosowska pokazała syna!
Newsy
Katarzyna Nosowska pokazała syna! Mikołaj skończył 20 lat. Co za przystojniak!

Katarzyna Nosowska pokazała syna! Mikołaj skończył 20 lat i to właśnie z tej okazji gwiazda pochwaliła się nim na Facebooku, a robi to bardzo rzadko. Fotka robi ogromną furorę, a fani zespołu Hey zastanawiają się, czy Mikołaj jest podobny do swojej słynnej mamy.   Katarzyna Nosowska pokazała syna Katarzyna Nosowska jest niezwykle dumna ze swojego syna, który jest bardzo przystojny! Na Facebooku zespołu Hey napisała: Pozwalam sobie, tu, na Wasze ręce złożyć podziękowanie za najciekawsze doświadczenie mojego życia.. Dziękuję:) Być mamą 20latka- cud! Podczas sobotniego koncertu Kasia Nosowska powiedziała: Jeszcze nie zdążyłam schudnąć po ciąży, a on już ma 20 lat - powiedziała artystka! Kochamy ją za taki dystans! Kasia Nosowska sporo opowiedziała o Mikołaju w rozmowie z Urodą Życia. Jaką jest matką? Ja go oblepiłam taką warstwą miłości, że teraz jesteśmy na etapie skuwania tego. (śmiech) Żeby on mógł oddychać, żeby dostał się do własnych porów. Ale pamiętam, kiedy w swoim najgłębszym dojrzewaniu powiedział mi: „Jedno jest pewne, mamo. Ja się czuję naprawdę kochany. A nie wszyscy moi koledzy tak się czują. I to mi wystarcza”. Zawsze dużo rozmawialiśmy, bo wiem, że jestem w tym dobra. Dałam mu dużo wolności i uczyłam go, żeby nie bał się mówić. Nawet tego, co myśli o mnie – bo uważam, że przychodzi moment, kiedy każdy ma prawo powiedzieć rodzicom, że się mylą - mówiła gwiazda. Zobacz także: "Wielki szacun!" Która z polskich wielkich wokalistek tak oceniła aktorstwo Dody?   Kasia Nosowska pokazała syna.   Katarzyna Nosowska jest dumna z syna!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner