Kasia Glinka w czerwonej sukience z partnerem

Katarzyna Glinka pokazała urocze zdjęcie synka i partnera! "Na chwilę zostawić ojca z dzieckiem i nie ma chłopaków"

Kasia Glinka w czerwonej sukience z partnerem

Katarzyna Glinka pokazała, jak jej partner opiekuje się synem. Internauci zachwycili się uroczym zdjęciem Jarosława Bienieckiego i małego Leo! Dziecko gwiazdy serialu "Barwy szczęścia" przyszło na świat blisko dwa tygodnie temu. Dokładnie 5 maja świeżo upieczona mama przekazała fanom radosną wiadomość. Od tamtej chwili Katarzyna Glinka chętnie pokazuje w sieci piękne zdjęcia swojej najmłodszej pociechy. Teraz opublikowała zdjęcie chłopca i jego taty! To najsłodsze co dziś zobaczycie!

Internauci zachwyceni nowym zdjęciem Leo

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są parą już od blisko dwóch lat. Według medialnych doniesień para poznała się na sportowej imprezie, podczas której aktorka wzięła udział w maratonie. Nowy partner gwiazdy "Barw szczęścia" jest prezesem Runmageddonu i wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych. Dwa lata po pierwszym spotkaniu pary na świecie pojawił się ich syn Leo. Teraz Katarzyna Glinka pokazała urocze zdjęcie narzeczonego i dziecka! 

No i padli 🤣😁🤣 na chwilę zostawić Ojca z dzieckiem i nie ma chłopaków . A jak u Was ??? Odsypiacie nieprzespane noce w dzień ? Dobrego weekendu 😁😁 wysypiajcie się i dbajcie o siebie !!! #baby#mom#momlife#tataisyn#tata#- napisała na Instagramie.

Na zdjęciu widać, jak Jarosław Bieniecki śpi trzymając na rękach małego Leo. Internauci są zachwyceni wspólną fotką taty i syna!

- Mega zdjęcie pozdrawiam zdrówka dla was 😍
- Cudna fotka 😍😍😍
- Cudowny widok💕💖😘🤗- komentują fani. 

Zobaczcie zdjęcie opublikowane przez Katarzynę Glinkę! 

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie synka. Fanka: "Usteczka po mamie"

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie narzeczonego i syna.

Gwiazda "Barw szczęścia" i Jarosław Bieniecki poznali się w maju 2018 roku.

Kasia Glinka z partnerem na TeleKamerach 2020
ONS

 

Więcej na temat Katarzyna Glinka
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48