Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie przechodzi życiową rewolucję. Gwiazda "Pytania na śniadanie" podjęła ważne kroki i nie ukrywa, że sytuacja jest trudna, ale wierzy, że wszystko zakończy się "zwycięsko". Gwiazda mówi też wprost, że może liczyć na ogromne wsparcie bliskich.

Reklama

"Mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko" - mówi Katarzyna Cichopek w rozmowie z Fakt.pl

Katarzyna Cichopek szczerze o trudnym roku w swoim życiu...

O Katarzynie Cichopek zrobiło się naprawdę głośno po rozstaniu z Marcinem Hakielem. Para po 17 wspólnych latach zdecydowała się na rozstanie i już niebawem przed nimi pierwsza rozprawa rozwodowa. Tymczasem kariera Katarzyny Cichopek ruszyła i aktorka nie ukrywa, że podejmuje kolejne wyzwania i spełnia marzenia. Ostatnio Katarzyna Cichopek zadebiutowała jako prowadząca w Opolu i nie ukrywa, że było to dla niej stresujące wydarzenie, ale mogła liczyć na ogromne wsparcie dzieci, które trzymały kciuki za mamę, spędzając czas z Marcinem Hakielem w górach.

Pisały mi SMS-y, że trzymają za mnie kciuki. Pisałam im, że się stresuję, a one opisały mi, że będę świetna — informowała Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Katarzyna Cichopek jurorką w "You Can Dance"? Duże zmiany w show

Choć przed Katarzyną Cichopek wiele wyzwań zawodowych, to aktorka nie ukrywa, że to dzieci i rodzina są dla niej priorytetem. Gwiazda "M jak miłość" mówi też wprost, że ma za sobą trudny rok i wie, że tak dużej zmiany jak rozstanie nie da się "przejść bezboleśnie", ale jest pełna nadziei związanej z nowym początkiem:

Zobacz także

Zawsze to dzieci i rodzina są dla mnie priorytetem. Dbam o ich szczęście i bezpieczeństwo. Rzeczywiście ten rok jest dla mnie trudny, ale mając takie wsparcie: rodziny bliskich, przyjaciół, ale też pracodawców mam wrażenie, że przejdziemy przez to może nie bezboleśnie, bo wiadomo, sytuacja jest trudna, ale zwycięsko - dodaje aktorka dla "Fakt.pl"

marcinhakiel/Instagram
Reklama

Przed Katarzyną Cichopek otwierają się kolejne drzwi do dalszego rozwoju kariery. Ostatnio aktorka zadebiutowała w roli prowadzącej podczas festiwalu w Opolu, a już niebawem na antenie TVP Kobieta Katarzyna Cichopek poprowadzi nowy program wnętrzarski.

AKPA Jacek Kurnikowski
Reklama
Reklama
Reklama