Katarzyna Cichopek zachwyca najnowszymi zdjęciami, na których pozuje w seksownym kombinezonie, a uwagę zwraca towarzystwo przystojnych mężczyzn. Podczas relacji na twarzy prowadzącej "Pytanie na śniadanie" cały czas gościł promienny uśmiech. Katarzyna Cichopek zapowiada: "Idzie nowe"! O co chodzi?

Reklama

Katarzyna Cichopek zachwyca w ultra kobiecym kombinezonie

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem nie komentowała swojego życia prywatnego. Gwiazda Telewizji Polskiej dość szybko wróciła do dawnej aktywności w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia z planu, kolejne stylizacje i wygląda na to, że na dobre rozpoczęła nowy etap w życiu. Teraz Katarzyna Cichopek opublikowała obszerną relację z sesji na plaży i zapowiada:

Idzie nowe - pisze wprost Katarzyna Cichopek.

Oczywiście szybko wyjaśniło się, że chodzi o nowy projekt, a największą uwagę na zdjęciach przyciąga stylizacja aktorki i doborowe towarzystwo...

Instagram / katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pozuje w towarzystwie Pectus

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek weźmie udział w kolejnym projekcie Telewizji Polskiej i pozowała w towarzystwie zespołu Pectus podczas sesji na jednej z nadwiślańskich plaż. W relacji opublikowanej na Instastory widać, że gwiazda "M jak miłość" doskonale się bawiła.

Instagram / katarzynacichopek

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w objęciach ukochanej osoby: "Najlepiej"

Zobacz także

Trzeba przyznać, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" perfekcyjnie prezentowała się w dopasowanym kombinezonie z odważnym wycięciem. Zdrowa dieta i ćwiczenia dały spektakularny efekt i Katarzyna Cichopek może pochwalić się rewelacyjną figurą.

Instagram / katarzynacichopek
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama