Katarzyna Cichopek obwieściła, że jej rodzina właśnie się powiększyła. W sieci "wylądowało" urocze zdjęcie, które aktorka podpisała słowami:

Reklama
Nowy członek rodziny

A jednak!

Katarzyna Cichopek o "nowym członku rodziny"

Czy w życiu zawodowym Katarzyny Cichopek szykują się rewolucje? W mediach pojawiają się doniesienia, że wraz z Maciejem Kurzajewskim ma poprowadzić nową śniadaniówkę w Polsacie. Póki co na próżno szukać potwierdzeń, natomiast pewne zmiany zaszły w jej życiu prywatnym. Katarzyna Cichopek właśnie pokazała fanom nowego członka rodziny. Chodzi o uroczego kociaka, dla którego wybrała już imię:

Nowy członek rodziny - Karmelek

To nie jedyny kociak aktorki, Katarzyna Cichopek ma jeszcze kotkę o imieniu Inka, którą często pokazuje na swoim Instagramie.

Katarzyna Cichopek ma nowego kota
Instagram @katarzynacichopek

Niedawno były mąż Katarzyny Cichopek obwieścił, że jego rodzina się powiększy. Marcin Hakiel zostanie ojcem po raz trzeci, a jego obecna partnerka Dominika, pokazała ciążowy brzuszek podczas jednej z medialnych imprez. Jak podkreślali, nie planowali ogłaszać tego na salonach. Zdradzili przy okazji, jak dzieci Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek zareagowały na ciążę nowej partnerki taty.

Zobacz także
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek VIPHOTO/East News

Internauci z pewnością zastanawiają się także, jak Katarzyna Cichopek mogła zareagować na wieści, że Marcin Hakiel znowu zostanie ojcem. Aktorka jednak nie wypowiada się na ten temat publicznie i skupia na własnym życiu i dobru Helenki i Adama. Z internautami dzieli się także dobrymi wieściami ze swojego życia. Na Polsat Hit Festiwalu odbył się wielki powrót Katarzyny Cichopek do Polsatu. Była prowadząca "Pytania na śniadanie" poprowadziła festiwal w Sopocie. Czy niedługo będzie okazja, żeby widywać ją w Polsacie częściej?

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel i Dominika są już po ślubie? Zdradzili, jaka jest prawda: "Pewne rzeczy się dzieją”

Katarzyna Cichopek na Polsat Hit Festiwal 2024
Katarzyna Cichopek Piotr Matusewicz/East News
Kasia Cichopek i Paulina Sykut w Sopocie
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama