Trwa Polsat Hit Festiwal, na którym pojawiła się cała plejada gwiazd. W tym gronie nie zabrakło Roksany Węgiel, która wystąpiła w drugiej części koncertu, podczas której usłyszeliśmy największe radiowe przeboje. Gwiazda wykonała swój wielki hit "Miasto", który stworzyła razem ze swoim ukochanym Kevinem Mglejem. Na scenie zrobiło się gorąco!

Reklama

Roksana Węgiel na Polsat Hit Festiwal

Roksana Węgiel już na ściance Polsat Hit Festiwal przykuła wzrok wszystkich, a to za sprawą jej drapieżnej i naprawdę odważnej stylizacji - gorsecie z wycięciami i ultrakrótkimi, cekinowymi szortami. Jak się okazało, gwiazda dokładnie tę kreację wybrała również na swój występ na sopockiej scenie. 19-letnia piosenkarka jak zwykle zrobiła prawdziwą furorę.

Roksana Węgiel
AKPA/Przemysław Świderski

Roksana Węgiel nie tylko świetnie zaśpiewała swój utwór "Miasto", ale także popisała się umiejętnościami tanecznymi i akrobatycznymi. Całkiem niedawno takie popisy wokalistki oglądaliśmy w "Tańcu z gwiazdami", a teraz artystka postanowiła "przemycić" zdobyte w programie umiejętności również podczas swojego koncertu.

Roksana Węgiel
AKPA/Przemysław Świderski

Na sopockiej scenie świetnie spisali się również Doda i Smolasty, którzy zaśpiewali swój wielki hit "Nim zajdzie słońce". A Wam, który występ podobał się najbardziej?

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel nigdy by się tego nie spodziewała: "Nie mogę w to uwierzyć"

Zobacz także
Roksana Węgiel
AKPA/Przemysław Świderski
Reklama
Reklama
Reklama