W życiu Marcina Hakiela ostatnio sporo się dzieje, a już wkrótce tancerza czeka prawdziwa rewolucja. Za kilka miesięcy po raz trzeci zostanie tatą! Te radosne wieści dotarły do mediów w czwartek, 24 maja i od razu zelektryzowały cały show biznes. W rozmowie z naszą reporterką para zdradziła między innymi, jak na wieść o ciąży Dominiki zareagowały dzieci Marcina Hakiela, których doczekał się z Katarzyną Cichopek.

Reklama

Tak dzieci Marcina Hakiela zareagowały na wieść o ciąży Dominiki

Partnerka Marcina Hakiela zaprezentowała ciążowy brzuszek podczas czwartkowego eventu. Para zapozowała razem na ściance, a kiedy tylko rozbłysły się flesze, Dominika nagle zdjęła płaszcz i pokazała się w obcisłej stylizacji, która podkreśliła już delikatnie widoczne, ciążowe krągłości. Radość Marcina Hakiela i jego partnerki związana z powiększeniem się rodziny jest przeogromna, o czym poinformowali między innymi w naszym wywiadzie. Dominika zdradziła także, jak ich rodziny, a także dzieci Marcina Hakiela z poprzedniego związku, zareagowały na wieść o jej ciąży.

Dzieci (Marcina - przyp. red.) już wiedzą i w ogóle nasi najbliżsi, no to wiadomo, byli pierwsi poinformowani. Wszyscy się cieszą
- przyznała partnerka Marcina Hakiela przed naszą kamerą

Co jeszcze zdradzili Marcin Hakiel i jego ukochana w naszym wywiadzie? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Dlaczego ogłosili ciążę na ściance? Marcin Hakiel i Dominika komentują

Partnerka Marcina Hakiela pokazała ciążowy brzuszek
fot. Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama