Nie ulega wątpliwości, że serce Marcina Hakiela jest już od jakiegoś czasu zajęte przez Dominikę Serowską. Tancerz i jego ukochana wczoraj poinformowali świat, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. A co ze ślubem? Postanowiliśmy zapytać parę, czy zmienił się ich status cywilny. Koniecznie zobaczcie, co nam powiedzieli!

Reklama

Marcin Hakiel i Dominika są już po ślubie? Rozwiali wątpliwości

O życiu prywatnym Marcina Hakiela zrobiło się w mediach naprawdę głośno za sprawą rozstania z Katarzyną Cichopek. Para była małżeństwem przez siedemnaście lat i doczekała się dwójki dzieci - Adama i Helenki. Byli małżonkowie, zaczęli układać sobie życie obok innych osób- Kasia związała się z kolegą z pracy Maciejem Kurzajewskim, a Marcin znalazł pocieszenie w ramionach tajemniczej Dominiki. Relacja Marcina Hakiela z Dominiką nie przetrwała jednak próby czasu i tancerz związał się z kolejną kobietą o imieniu Dominika. Wczoraj podczas jednej z imprez branżowych Marcin Hakiel i Dominika poinformowali, że spodziewają się dziecka. Co ciekawe, ostatnio zaczęły pojawiać się pytania, czy Marcin Hakiel wziął ślub z nową partnerką- wszystko przez wymowne nagranie opublikowane przez Dominikę. Teraz zapytaliśmy ich, czy rzeczywiście powiedzieli sobie "tak". Marcin Hakiel od razu zdradził, że nie wzięli ślubu, a jego ukochana zaczęła się tłumaczyć:

Z całym szacunkiem, ale w moim stanie nie musimy podsycać plotek
stwierdziła Dominika.

Również Marcin Hakiel również zabrał głos i przed naszą kamerą tajemniczo zdradził, że "pewne rzeczy się dzieją".

My nie mamy wielkich planów, a pewne rzeczy się dzieją i super. Chyba też o to chodzi w życiu, żeby sobie pożyć, a nie tylko planować
dodał tancerz.

A co jeszcze powiedzieli w rozmowie z Party.pl? Czy wkrótce powiedzą sobie tak? Przekonajcie się sami!

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel i Dominika będa mieli dziecko! "Obydwoje chcieliśmy"

Zobacz także
scena z: Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Dominika, Marcin Hakiel, fot. Podlewski/AKPA fot. Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama