Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda rozstali się
EastNews

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się! Dlaczego?

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda rozstali się
EastNews

Najpopularniejsza para pisarska w Polsce rozstała się! Katarzyna Bonda w wywiadzie dla "Urody życia" wyznała, że nie jest już z Remigiuszem Mrozem. Dlaczego im się nie udało? Co mu zawdzięcza? Zobaczcie, co zdradziła autorka bardzo popularnych kryminałów!

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz rozstali się! 

Fani pisarskiej pary od lat byli pewni, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. W marcu tego roku Kasia i Remigiusz postanowili wyjść z ukrycia i ogłosili światu, że są razem! Pojawili się nawet razem w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiadali o swoim uczucia. Obiecali wówczas, że nigdy nie powstanie ich wspólna książka!

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś... Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy!  :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. - napisał Mróz w marcu tego roku. 

Ich relacja należy już jednak do przeszłości. Bonda w "Urodzie życia" wyznała krótko:

Nie jesteśmy już razem - powiedziała.

Zaznaczyła, że w jej życiu nie ma nikogo innego. W nowym mieszkaniu, do którego przeprowadziła się z córką, nie ma miejsca dla potencjalnego faceta:

Nie myślałam o miejscu dla mężczyzny. Wtedy trzymałam się postanowienia, że będę sama. Rozglądałam się po tej przestrzeni i planowałam: tu będzie gabinet, tam miejsce dla Niny, kuchnia, garderoba

Wyznała również, że Remigiuszowi zadedykowała nową książkę, ponieważ dzięki niemu ponownie uwierzyła w miłość. Spodziewaliście się?

Kasia i Remigiusz byli w sobie naprawdę zakochani!

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

Myślicie, że kiedyś do siebie wrócą?

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda przytulają się
East News

 

Więcej na temat Katarzyna Bonda Remigiusz Mróz
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08