Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda wychodzą objęci ze studia Dzień dobry TVN
East News

O nim jest głośno! Remigiusz Mróz czyli najpopularniejszy obecnie pisarz w Polsce, który ma na swoim koncie już 31 książek, stał się w ostatnich dniach bohaterem licznych publikacji w kolorowych mediach. I to z dwóch powodów! Po pierwsze dlatego, że telewizja TVN rozpoczęła emisję serialu "Chyłka-Zaginięcie", który powstał na podstawie prozy Mroza, a po drugie dlatego, że pisarz przyznał, że jest w związku z Katarzyną Bondą! To właśnie o związku z pisarką opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego. Zdradził również, kiedy zarobił pierwszy milion złotych! Kim jest Remigiusz Mróz i jak wygląda jego związek z Katarzyną Bondą? Sprawdźcie szczegóły w naszej galerii! 

Zobacz także: Oni nie udają! Romantyczna randka najpopularniejszej pisarskiej pary w Polsce! Zobaczcie zdjęcia

1/4
Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda przytulają się
East News

Wszystko zaczęło się od wpisu, który kilka tygodni temu Remigiusz Mróz dodał na swoje konto na Facebooku. Pisarz pokazał zdjęcie z Katarzyną Bondą i napisał: 

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;) 

Od tego momentu wszystkie media zaczęły pisać o ich związku! W ostatni weekend para pojawiła się w "Dzień dobry TVN", gdzie więcej opowiedziała o tym, co ich łączy.

Zaczęło się od tego, że my faktycznie byliśmy lekko nieświadomi tego, co się dzieje między nami. Natomiast czytelnicy widzieli to od dwóch, trzech lat. Jak tyko pojawiały się jakieś wspólne zdjęcia lub jak występowaliśmy gdzieś razem to zagrzewali nas do boju. Komentarze były w stylu: „Iskrzy ewidentnie”, „Dalej, dalej”. - mówił Mróz

Ja byłam oburzona na początku i oczywiście zaprzeczaliśmy wszystkiemu - śmiała się Bonda.

W ostatni wtorek Remigiusz był też gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Co tam powiedział o Kasi?

2/4
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz całują się na ulicy

Kuba Wojewódzki był bardzo zainteresowany szczegółami związku Mroza z Bondą i starał się wyciągnąć od niego jak najwięcej informacji. Z kolei pisarz robił wszystko, żeby nie odpowiedzieć wprost na jego pytania.

Tak, mamy wspólną półeczkę na książki - zażartował Remigiusz. 

Kuba jednak się nie poddawał i spytał go wprost, co jest dla niego bardziej podniecające - pisanie czy seks?

Serio. No tak, tutaj wchodzimy na takie tematy – z jednej strony sprint z drugiej maraton. Różnie bywa. [...] Jeśli pytasz poważnie – najważniejsza jest w tej chwili Kasia – odpowiedział Remigiusz Mróz.

Co jeszcze zdradził Mróz?

3/4
Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz pod studiem Dzień Dobry TVN

Wojewódzki spytał Mroza o to, czy zarobił już swój pierwszy milion.  

To było jeszcze przed trzydziestką. Wiesz, to jest bardzo pozytywna rzecz, żeby w Polsce na książkach zarabiać takie pieniądze, jakie zarabia Kasia Bonda, ja czy inni autorzy - powiedział. 

4/4
Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda razem na Instagramie
Instagram

Remigiusz Mróz to obecnie najpopularniejszy pisarz w Polsce, który ma na swoim koncie aż 31 książek. Większość z nich to bestsellery, a zwłaszcza seria o Joannie Chyłce, która doczekała się swojej serialowej adaptacji. Mróz zasłynął tym, że jest najbardziej płodnym autorem, potrafi w ciągu roku wydać nawet kilka książek. Lubicie jego książki? 

Więcej na temat Katarzyna Bonda Remigiusz Mróz