Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości Katarzyna Ankudowicz znika z "Pierwszej miłości" Aleksandra Zienkiewicz komentuje odejście Kasi Ankudowicz z Pierwszej miłości Katarzyna Ankudowicz znika z "Pierwszej miłości" Katarzyna Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"
Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości
Dlaczego odeszła? ZOBACZ!
1/5
Kasia Ankudowicz odchodzi z Pierwszej miłości

 

To już pewne! Katarzyna Ankudowicz podjęła decyzję o odejściu z "Pierwszej miłości". Wczoraj wieczorem aktorka oficjalnie potwierdziła medialne doniesienia o rozstaniu z serialowy hitem Polsatu. Na swoim profilu na Instagramie poprowadziła relację live, podczas której zdradziła, dlaczego pożegnała się z rolą Beaty. Wczoraj również, widzowie mogli zobaczyć ostatni odcinek "Pierwszej miłości" z udziałem Katarzyny Ankudowicz. W sieci pojawił się także wpis aktorki, w którym dziękuję fanom i kolegom z serialu. 

 

Decycja Katarzyny Ankudowicz poruszyła inną gwiazdę "Pierwszej miłości". Aleksandra Zienkiewicz opublikowała wspólne zdjęcie z Kasią i zamieściła poruszający wpis. Zobaczcie sami! 

 

Zobacz także: Socha, Szostak, Kaczorowska... plejada gwiazd na ramówce Polsatu 2018!

2/5
Katarzyna Ankudowicz znika z "Pierwszej miłości"
Instagram

Katarzyna Ankudowicz w swoim wpisie podziękowała swoim kolegom za współpracę i zdradziła powody odejścia z "Pierwszej miłości".

Podjęłam decyzję o odejściu z serialu, ponieważ największym sensem mojej pracy jest rozwój ! Czasem jesteśmy do niego zmuszani, gdy nas nie przyjmują, wyrzucają, albo zdolniejsza koleżanka dostaje wymarzoną rolę😁😁a czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze- tym razem miałam luksus!😁😁😁 Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍- napisała na Instagramie. 

Decyzja aktorki poruszyła Aleksandrę Zienkiewicz, która we wzruszającym wpisie skomentowała odejście Kasi z "Pierwszej miłości"! Wpis Oli znajdziecie na następnej stronie.

Zobacz także: Próba samobójcza Pawła w "Pierwszej miłości"! Czy przeżyje?!

3/5
Aleksandra Zienkiewicz komentuje odejście Kasi Ankudowicz z Pierwszej miłości
Instagram

Aleksandra Zienkiewicz (serialowa Kinga) zamieściła na Instagramie wpis, w którym przyznaje, że ma nadzieję, że Katarzyna Ankudowicz jeszcze wróci na plan "Pierwszej miłości".

Beatką i Kingą bywało różnie. Czasami BARDZO RÓŻNIE 😁 Z @ankudowiczkasia i ze mną zawsze tak samo-ciepło 😊 Czerwone od łez oczy są bardzo szczere. To był dla nas emocjonalnie naprawdę wymagający wieczór. W serialu będzie brakowało Beaty, a mnie bardzo będzie brakowało Kasi... od lat niezmiennie bawiło mnie odbieranie telefonu-Kasia wie o co chodzi 😂 tego też będzie mi brakowało 😉 i śpiewów, i śmiechu, i inwencji twórczej wkładanej przez Kasię w postać Beaty. Kasiu! Jeszcze raz dziękuję! Za wszystko! I osobno za urodzinową kolację 😘 Mam nadzieję, że Beatka wróci... Do zobaczenia!- napisała Ola Zienkiewicz. 

Jak na decyzję Ankudowicz zareagowali fani serialu?  

Zobacz także: TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

4/5
Katarzyna Ankudowicz znika z "Pierwszej miłości"
Instagram

Fani "Pierwszej miłości" są poruszeni decyzją aktorki. 

To już nie będzie to samo bez Beatki 😢😢

 

Nieeeeeee, nie tylko toooo 😞😞😞😞 Nie rob nam tego 😞😞😞

 

Oj :(( teraz ten serial nie będzie już taki wesoły! Byłaś bardzo pozytywnie postacią ❤- komentują internauci.

 

5/5
Katarzyna Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"
East News

Myślicie, że Katarzyna Ankudowicz jeszcze wróci do "Pierwszej miłości"?