Katarzyna Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"
East News, Instagram

Serialowa Beatka żegna się z fanami „Pierwszej miłości”! Katarzyna Ankudowicz tłumaczy też dlaczego odchodzi

Katarzyna Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"
East News, Instagram

 

Katarzyna Ankudowicz potwierdza, że odchodzi z serialu „Pierwsza miłość”! Podczas rozmowy LIVE na Instagramie opowiedziała fanom o powodach swojej decyzji. Zrobiła to zaraz po odcinku serialu, w którym mogliśmy zobaczyć jak zakończył się jej wątek. Dlaczego pożegnała się z serialową Beatką? Jak sama to uzasadnia?

 

Katarzyna Ankudowicz żegna się z „Pierwszą miłością”

Jedno pytanie pojawiało się podczas transmisji LIVE co chwilę: dlaczego odchodzi z „Pierwszej miłości”! Jak to uzasadnia sama Katarzyna Ankudowicz? Powód okazuje się dość prosty:

Uważam, że aktor nie może grać jednej roli w całym swoim życiu. Potrzebuję zawodowych wyzwań. A moim priorytetem jest rozwój - mówiła fanom na Instagramie.

Jak sama dodawała, bardzo lubiła, a wręcz kochała graną przez siebie Beatkę. Widzowie tym bardziej dopytywali ją dlaczego zakończyła pracę na planie „Pierwszej miłości”.

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść - mówiła aktorka. - Nie ukrywam też, że to bardzo wyczerpująca praca. Szczególnie dojazdy do Wrocławia.

A czy jeszcze wróci? Czy jest na to szansa?

Raczej nie sądzę, żebym wracała. To będzie najlepsze dla wszystkich - podkreślała.

Jak dodawała, ma bardzo dużo nowych projektów i planów:

Mam nadzieję, że stworzę taką rolę w nowym projekcie filmowym czy serialowym, która również przypadnie Wam do gustu, zapadnie w pamięć.

Czy szkoda jej serialu, granej przez siebie Beatki?

Oczywiście, że mi szkoda, ale czasem życie nas stawia przed różnymi wyborami, a czasem podejmujemy je sami. Tym razem ja podjęłam, żeby mieć czas na inne wyzwania.

Będę utrzymywać kontakt z koleżankami i kolegami z planu - zapewniała.

Żałujecie, że nie zobaczymy już Beatki w serialu? Dziś mogliśmy zobaczyć jak razem z Cezarym podjęli decyzję o wyjeździe z kraju. O opuszczeniu przyjaciół i Barbariana. Nam smutno, a Wam?

 

O powodach odejścia napisała też we wpisie:

 

Kochani! Swoją przygodę z #pierwszamilosc rozpoczynałam w towarzystwie - @ola_zienkiewicz.official , dziś po 5 latach😱😱😱 grania Beatki, żegnam się w tym samym towarzystwie! Podjęłam decyzję o odejściu z serialu, ponieważ największym sensem mojej pracy jest rozwój ! Czasem jesteśmy do niego zmuszani, gdy nas nie przyjmują, wyrzucają, albo zdolniejsza koleżanka dostaje wymarzoną rolę😁😁a czasem mamy luksus samodzielnego decydowania o nowej drodze- tym razem miałam luksus!😁😁😁 Dziękuję Wam, oglądającym serial, którzy tak ciepło przyjęliście moją Beatkę, wiele wiele Wam zawdzięczam! Dziękuję produkcji, twórcom serialu, stacji @polsatofficial , wszystkim kolegom i koleżankom, z którymi wspólnie pracowaliśmy przez te lata! Ściskam gorąco wszystkich wszystkich, którym zawdzięczam tę wspaniałą, choć czasem niełatwą, przygodę z Beatką!!!😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️😘😘🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍

Post udostępniony przez Katarzyna Ankudowicz (@ankudowiczkasia)

 

 

Katarzyna Ankudowicz opuszcza "Pierwszą miłość"

Katarzyna Ankudowicz żegna się z "Pierwszą miłością"
East News

 

Beatki nie zobaczymy już w serialu:

Pierwsza miłość: Z serialu odchodzi Beatka i Cezary!
Bogdan Bogielczyk

Przeładuj

Zobaczymy Dodę w "The Voice of Poland"? Fani bardzo chcą, ona też... Czy pojawiła się propozycja?

zobacz 02:27