Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży.

TYLKO U NAS! Kasia Zielińska jest w ciąży! To dlatego zrezygnowała z "Barw Szczęścia"! Co dalej z jej pracą?

Katarzyna Zielińska w drugiej ciąży.

Katarzyna Zielińska jest w ciąży! Jak podaje „Party” jeszcze w tym roku urodzi drugie dziecko. Na razie jego płeć to tajemnica, a więc nie wiadomo, czy dwuletni synek aktorki, Henio, będzie miał brata czy siostrę. Dlaczego gwiazda zdecydowała się na drugie dziecko po 2 latach od urodzenia chłopca? 

 

Zobacz: TYLKO U NAS: Katarzyna Zielińska w ciąży! Gwiazda na okładce "Party"! Co jeszcze w numerze?

 

Kasia Zielińska odeszła z "Barw Szczęścia" ze względu na ciążę! 

Jak informuje magazyn "Party" Kasia Zielińska odeszła z hitowego serialu TVP 2 nie ze względu inną, bardzo atrakcyjną propozycję, a właśnie na ciążę. Gwiazda spędzała mnóstwo czasu ma planie produkcji, a bardzo marzyła o powiększeniu rodziny. Uznała, że jeśli zwolni tempo, to jej plan szybciej się powiedzie. Udało się! Za kilka miesięcy Kasia powita na świecie drugie dziecko. Aktorka od zawsze marzyła o dużej rodzinie. Chciałaby, żeby jej dom był pełen ludzi, ciepły, przytulny - zupełnie taki w jakim sama się wychowywała:

Dla Kasi macierzyństwo to pełna gama uczuć, od lęku po bezgraniczną, bezwarunkową miłość. Jak każda mama chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Dlatego dużo podróżuje z Heniem, chce, żeby był otwarty na świat i innych ludzi - mówi w „Party” przyjaciółka gwiazdy.

 

Zobacz: Znamy sekret idealnej figury Katarzyny Zielińskiej! To zasługa... Ani Lewandowskiej?!

 

A co dalej z jej karierą? Gwiazda chce spędzić jak najwięcej czasu z maleństwem, a więc ograniczyła plany zawodowe do minimum. O szczegółach przeczytacie w nowym „Party”. 

 

Gratulacje!

 

Zobacz: Ból pleców w ciąży: jak sobie z nim radzić?

 

Katarzyna Zielińska na okładce Party. Jest w ciąży!
TYLKO U NAS. Party

 

Kasia jest w ciąży! 

Katarzyna Zielińska

Więcej na temat Katarzyna Zielińska
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15