Katarzyna Zielińska zdradziła, dlaczego odchodzi z serialu "Barwy szczęścia"! Informacja o odejściu gwiazdy z popularnej produkcji wstrząsnęła zarówno fanami aktorki, ale także wielbicielami "Barw szczęścia". Katarzyna Zielińska udzieliła szczerego wywiadu magazynowi "Party", w którym przyznała, że nie była to łatwa decyzja.

WIDEO

player placeholder

Aktorka nie ukrywa, że długo zastanawiała się nad podjęciem ostatecznej decyzji, czy opuścić „Barwy Szczęścia". Ile jej to zajęło?

Od dwóch lat się nad tym zastanawiałam, a intensywnie - ostatnie pół roku. Ten serial to moje drugie życie, drugi dom. Pan Tadeusz i pani Ilona (twórcy serialu - red.) przyjęli moją decyzję ze zrozumieniem, za co jestem im wdzięczna - powiedziała magazynowi „Party" Katarzyna Zielińska.

Dlaczego się na to zdecydowała? Czy powodem była bardziej atrakcyjna propozycja pracy? A może Katarzyna Zielińska chce więcej czasu poświęcić synkowi Heniowi? O wszystkich powodach swojej niełatwej decyzji aktorka opowiedziała w nowym numerze magazynu "Party", który od poniedziałku w kioskach!

Zobacz także:

Zobacz: Dramat w "Barwach szczęścia" Ola Szwed i Katarzyna Zielińska znikają z serialu! Jaki i kiedy?​

Katarzyna Zielińska odchodzi z "Barw szczęścia"

imgwC74FF-d198b85
ONS

Dlaczego aktorka zrezygnowała z tej roli?

imgQOa6ZK-3e06755