Katarzyna Tusk, Donald Tusk
ONS/East News

Jak mieszka Donald Tusk w Brukseli? Kasia Tusk pokazała, jak wygląda jego dom!

Katarzyna Tusk, Donald Tusk
ONS/East News

Kasia Tusk pokazała, jak mieszka Donald Tusk w Brukseli. Popularna blogerka wybrała się z wizytą do swojego ojca. A relację z wyjazdu do stolicy Unii Europejskiej zamieściła na swoim blogu i Instagramie. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy z prywatności Donalda Tuska. Na blogu Kasi pojawiły się fotki z najnowszą stylizacją Tuskówny, które powstały na tarasie mieszkania jej ojca. Trzeba przyznać, że ogromy taras z widokiem na miasto robi na nas nie mniejsze wrażenie niż styl Kasi Tusk.

Bruksela to miejsce do którego zawsze chętnie przyjeżdżam. Zaczęłam mieć już nawet swoje miejsca i rytuały związane z tym miastem. Zwykle odwiedzamy z rana któryś z targów (moja mama jest już prawdziwą specjalistką w tej dziedzinie i myślę, że z powodzeniem mogłaby pełnić rolę przewodnika po brukselskich atrakcjach), przyglądamy się mieszkańcom, idziemy na długi spacer odwiedzając po kolei nasze ulubione parki (w tym mój ukochany przy placu Sablon), a w drodze powrotnej bierzemy jedzenie na wynos z ulubionej libańskiej restauracji. Dzień kończymy świętując nasze spotkanie – tym razem w większym gronie niż zwykle - napisała na swoim blogu makelifeeasier.pl.

Zobaczcie zdjęcia!

 

Zobacz też: Kasia Tusk radzi na swoim blogu: "Lepiej nie popadać w styl Kim Kardashian". Już wiemy, na kim się NIE wzoruje ;)

 

Kasia Tusk wybrała się do Brukseli. Na blogu pokazała zdjęcia z mieszkania swojego ojca.

Katarzyna Tusk
Print screen makelifeeasier.pl

Jak Wam się podoba piękny taras z widokiem na miasto? My jesteśmy pod wrażeniem!

Katarzyna Tusk
Instagram
Kasia Tusk prowadzi popularnego bloga o modzie i urodzie.

Katarzyna Tusk w białej bluzce
ONS

Kasia zawsze może liczyć na wsparcie swoich rodziców.

Katarzyna Tusk, Donald Tusk, Małgorzata Tusk
East News

Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15