Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?

Kasia Kowalska skomentowała stan zdrowia córki Oli: "Była w śpiączce. Już chodzi, mówi, uśmiecha się!"

Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?

Kasia Kowalska w rozmowie z mediami zdradziła, jak czuje się jej córka! Jaki jest stan zdrowia Oli? Zaledwie kilka tygodni temu artystka opublikowała w sieci poruszające nagranie, w którym przyznała, że jej córka trafiła do szpitala. Kasia Kowalska zdradziła wówczas, że Ola została zaintubowana:

(...) Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację mojej córki - mówiła zrozpaczona artystka.

Wokalistka zwróciła się również z apelem, żeby ograniczyć wychodzenie ze swoich domów - na świecie panował już wtedy koronawirus.

Jak dziś czuje się córka Kasi Kowalskiej?

Chociaż Kasia Kowalska nigdy nie powiedziała, że jej córka zmaga się z koronawirusem, to chyba zdecydowana większość internautów i mediów właśnie tak zrozumiała przekaz wokalistki. Ostatnio okazało się jednak, że 23-letnia córka gwiazdy być może wcale nie była zakażona groźnym wirusem! Medialne informacje w rozmowie z portalem pudelek.pl zdementował menedżer Kasi Kowalskiej. Z kolei sama wokalistka po głośnym koncercie w Ciechanowie, który odbył się w dniu urodzin Oli, udzieliła krótkiego wywiadu, w którym zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej córki! Rozmowa z gwiazdą pojawiła się na kanale CiechTiVi.pl na youtube.com.

Moja córka jest w trakcie rehabilitacji, już mówi, chodzi i się uśmiecha, je już sama. Jest po trzech tygodniach wybudzona, bo była w śpiączce, jej stan jest już dobry. Jeszcze wymaga na pewno kilku tygodni, około dwóch miesięcy kiedy jej organizm po prostu wróci do tego, co było sprzed choroby- Kasia Kowalska zdradziła podczas rozmowy z dziennikarzami. 

Wokalistka nie ukrywa, że ostatnie tygodnie były dla niej wyjątkowo trudne.

Te ostatnie tygodnie były dla mnie i dla mojej rodziny bardzo trudne, najtrudniejsze w moim życiu. Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjątkowy, bardzo wzruszający. Jest mi przykro, że nie mogę być z córką, jest mi strasznie przykro, że ona jest sama w szpitalu, jest mi strasznie przykro, że żyjemy w tak dziwnych czasach - mówiła Kasia Kowalska. 

Z kolei sama Ola pokazała na Instagramie, że już wyszła ze szpitala!

Czy zabierze głos w sprawie swojej choroby? Wszelkie niedomówienie narastają...

Zobacz także: Córka Kasi Kowalskiej nie była zakażona koronawirusem? Menedżer artystki komentuje doniesienia

Kasia Kowalska skomentowała stan zdrowia córki.

Kasia Kowalska z córką Olą w czarnych spodniach

Po koncercie w Ciechanowie udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o Oli.

Kasia Kowalska zagrała koncert w Ciechnowie. Tłum ludzi pod sceną
EastNews

 

Więcej na temat Kasia Kowalska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48