Kamil Lemieszewski o miłości do Ewy

Kamil z "Big Brothera" podjął bardzo ważną decyzję w sprawie związku z Ewą! "Albo grubo albo wcale"

Kamil Lemieszewski o miłości do Ewy

Co słychać u Kamila Lemieszewskiego, zwycięzcy ostatniej edycji programu "Big Brother"? Zarówno w jego życiu zawodowym i prywatnym dzieje się bardzo dużo! W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN" Kamil ogłosił, że po kilku latach spędzonych w Wielkiej Brytanii wraca do Polski. I to dla Ewy Kępys, w której jest zakochany!

Kamil Lemieszewski wraca do Polski dla Ewy!

Kamil Lemieszewski przed udziałem w programie „Big Brother” 7 lat mieszkał w Londynie obok Greenwich Park. Do stolicy Anglii przyjechał z jedną walizką. Jednak szybko zaczął rozwijać tam karierę aktorską - dzięki regularnym udziałom w castingach zagrał w takich produkcjach jak "Król Artur" (rola Merlina), czy ”Aladyn" (tancerz), a nawet filmie biograficznym o Michaelu Jacksonie. Tam też szlifował zdolności cyrkowe, które ostatnio wykorzystał podczas występu przed brytyjską arystokracją w hrabstwie Norfolk! Jednak jego przygoda z Londynem dobiega końca. A to wszystko za sprawą Ewy, którą poznał w „Big Brotherze”. To dla niej chce wrócić do Polski i zamieszkać z nią w Warszawie. 

Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam gdzie moja kobieta, tam mój dom. Wracam do Warszawy, wracam do Ewy. Gdziekolwiek by była, tam ja jadę - powiedział w „Dzień dobry TVN” Kamil.

A potem dodał:

Urzekła mnie swoją inteligencją, poczuciem humoru, także urodą i mamy dużo wspólnego. 

Kiedy został zapytany, czy to uczucie na wiele lat, zdradził: 

Uważam że tak, albo grubo albo wcale. 

Zobacz także: Ewa i Kamil z Big Brothera zaręczyli się? Fani ruszyli z gratulacjami!

Zawodowe plany Kamila Lemieszewskiego

Co się dzieje w życiu zawodowym Kamila? Lemieszewski poprowadził niedawno premierę krótkometrażowego film "Dom Artysty" w reżyserii Dawida Grzesika. Nam zdradził, że razem z Dawidem pracują już nad dwoma filmami, w których gra główne role - "Bezimienny" oraz "Wieśmin z Podlasia". Fragmenty tego pierwszego można zobaczyć już na jego Instagramie! Czekamy!

 

Kamil wystąpił niedawno m.in. przed księżniczką Charlotte!

 

 

 

 

Niedawno Kamil wystąpił w roli konferansjera i poprowadził premierę filmu "Dom Artysty" w Warszawie.

Kamil Lemieszewski w filmie

Fragment filmu "Bezimienny" z Kamilem!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

new Tv Series 🔮N A M E L E S S ⚔️ B E Z I M I E N N Y - 🔮 - Story based in world of Ancient Slavs / VENDS ( Poles, Rus & Western Slavs called Germans ) & their GODS . - when the Cruel Roman Army is invading the SLAVIC CHRISTIAN EMPIRE - one HERO IS UNITES THEM ALL ! This is the Time - Tv Series based in the Universe Of Ancient Slavs and Lehian Gods - The NAMELESS - @nameless_film @nameless_series @filmvision_studio @eternityworldfilmprod @kamillemie_official @marcin.krajewski.official #slavs #lahs #lechia #vandals #romans #ancient #warriors #gods #mythology #bezimienny #nameless #klemie #lemiesir #poland #rus #vikings #lechistan #watahakamila #watahakamila🐺🐺🐺

Post udostępniony przez KamilLemie (@kamillemie_official)

 

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33