Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce

Karolina Korwin Piotrowska o Małgorzacie Kożuchowskiej i zdjęciach jej syna: "Nie zwróciła uwagi? No Matuluuuu"

Karolina Korwin Piotrowska w czarnej marynarce

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała słowa Małgorzaty Kożuchowskiej! W weekend sporo działo się wokół aktorki, która została wyróżniona przez prezydenta, Andrzeja Dudę.  Gwiazda została odznaczona "za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej". Wzbudziło to wiele kontrowersji wśród Polaków, a w mediach społecznościowych roiło się od mało przychylnych komentarzy.

 

Wielkie było też zdziwienie fanów Małgorzaty Kożuchowskiej, ponieważ aktorka pierwszy raz od narodzin syna pokazała jego twarz. Jan Franciszek to prześliczny chłopiec! Zdjęcia obiegły internet, a jakiś czas później aktorka wydała oświadczenie, w którym nie życzy sobie publikacji ze zdjęciami jej syna. Niestety było już wtedy ciut za późno.

 

Małgorzata Kożuchowska tłumaczyła się na swoim profilu na Facebooku, że nie wiedziała, że na miejscu są obecni fotoreporterzy, którzy robią zdjęcia na użytek mediów. Głos w sprawie zabrała Karolina Korwin Piotrowska, która odniosła się do słów gwiazdy:

Bardzo lubię Kozuchowska ale "nie zauważyła? Nie zwróciła uwagi???? No Matuluuuuuuu 😂😂😂😂😂😂 #alewpadka #poszlykoniepobetonie

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz: Fani bronią hejtowanej Małgorzaty Kożuchowskiej! "Wspaniała Mądra Kobieta! Wzór do naśladowania!"

 

Karolina Korwin Piotrowska komentuje słowa Małgorzaty Kożuchowskiej

Wpis na Instagramie

 

Odznaczenie Małgorzaty Kożuchowskiej przez Andrzeja Dudę wzbudziło wiele kontrowersji

Małgorzata Kożuchowska
FORUM

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17