Grosiccy świętują 6. rocznicę ślubu! To co napisał Kamil, wzrusza do łez! ZDJĘCIE


Jak ten czas leci! Wiedzą o tym dobrze Kamil Grosicki i jego żona Dominika. Dokładnie 6 lat para powiedziała sobie sakramentalne "tak"! To był dla nich wyjątkowy dzień! Jak wyglądali w tym dniu? Czego Kamil życzy sobie i swojej żonie w 6. rocznicę ślubu?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszej galerii!

Kamil i Dominika są małżeństwem już 6 lat!
Kochanie napisze krótko i od serca ..Kocham Cię mocno i pamiętaj nic nas nie rozłączy !!!!❤️❤️❤️ 6 rocznica ślubu ✅???????? - napisał Kamil na Instagramie.
My bardzo gratulujemy takiego wyniku i oczywiście życzymy im, żeby byli ze sobą już na zawsze razem! :)
Przypomnijmy, Grosiccy mają córkę Maję, która przyszła na świat w kwietniu 2012 roku. Razem wychowują również syna Dominiki - Marcela.

Jeszcze sześć lat temu Dominika była tlenioną blondynką, teraz stawia na bardziej naturalny kolor - widzimy na zdjęciu.

2017.06.10 Warszawa
Dominika Grosicka
FOT KS/AF EOS
Naszym zdaniem, teraz Dominika wygląda o niebo lepiej! Tleniony blond jednak nie jest jej kolorem! ;)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.