Kuba i Renata Kaczoruk
Newsy

Jak zaczęła i skończyła się miłość Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?

Jak zaczęła i skończyła się miłość Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?
To mogło skończyć się ślubem!
Renata Kaczoruk w Cannes
East News
Newsy
Kaczoruk nie płacze po rozstaniu z Wojewódzkim! W Cannes bawi się w towarzystwie znanego aktora
No proszę!

  Renata Kaczoruk  nie rozpacza po rozstaniu z Kubą Wojewódzkim! Kilka dni temu w mediach pojawiła się zaskakująca wiadomość o poważnych problemach w związku modelki i gwiazdora TVN. Media rozpisywały się, że para po ponad pięciu latach podjęła decyzję o rozstaniu!    Tak, to prawda. Renata i Kuba nie są już razem  - potwierdziła w rozmowie z party.pl osoba z otoczenia gwiazdy.   Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki do tej pory nie skomentowali medialnych doniesień, jednak wydaje się, że modelka wcale nie rozpacza po rozstaniu z Kubą... Modelka od kilku dni wypoczywa w Cannes. Okazuje się, że spotkała tam Borysa Szyca i jego partnerkę, Justynę Nagłowską i to właśnie z nimi spędza wolny czas. Renata Kaczoruk pokazała swoim fanom na Instagramie, jak się bawi. Zobaczcie sami!   Zobacz także:  Czarny charakter polskiego show-biznesu czy ofiara medialnej nagonki? Oto osiem powodów, przez które Renata Kaczoruk musi walczyć z hejtem   Renata Kaczoruk z Borysem Szycem i jego partnerką. Modelka wypoczywa w Cannes.  

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na premierze
East News
Newsy
TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Pomógł jej Kuba Wojewódzki?
Znamy prawdę!

Renata Kaczoruk dostała własny program! Okazuje się, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" to dopiero początek nowego rozdziału w życiu Renaty. Jak donosi "Flesz", już wkrótce modelka zostanie gospodynią nowego internetowego programu.   Przeczytaj: "Taniec działa na mnie jak najlepsza terapia". Renata Kaczoruk zdradza, dlaczego poszła do "Tańca z Gwiazdami".   O czym będzie program Renaty Kaczoruk? Kaczoruk dostała propozycję z portalu Onet.pl i to właśnie tam będą emitowane odcinki jej nowego programu. Renata, wspólnie z zaproszonymi do studia gośćmi, będzie poruszać społecznie ważne tematy. Ona sama na razie nie chce jeszcze zdradzać szczegółów nowego przedsięwzięcia. Kiedy zadebiutuje w roli dziennikarki? Okazuje się, że wszystko jest już gotowe, a producenci czekają aż Renata skończy swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami ". To jednak może tak szybko nie nastąpić, bo Kaczoruk i jej taneczny partner, Michał Jeziorowski , radzą sobie naprawdę znakomicie.   Plotkowano, że propozycja z Onetu to w dużej mierze zasługa znajomości Kuby Wojewódzkiego . Party.pl dowiedziało się, jak jest naprawdę! – Renata pracuje na własne nazwisko. Realizuje różne projekty, którymi się medialnie nie chwali. Owszem, Kuba ja wspiera, ale nic jej nie załatwiał. Umówili się też, że nie będzie komentował jej zawodowych wyborów. A propozycja z Onetu przyszła do Renaty jeszcze przed udziałem w "Tańcu z Gwiazdami" i jest wynikiem kilkumiesięcznych rozmów – zdradza osoba z otoczenia Kaczoruk .   Jak Renata zamierza świętować kolejny krok w swojej karierze? Przeczytasz w nowym "Fleszu".   Renata Kaczoruk i Michał Jeziorowski walczą o Kryształową Kulę w "Tańcu z Gwiazdami". Wkrótce modelka poprowadzi swój program w jednym z portali internetowych.  

Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim
Newsy
NEWS DNIA! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!
Co się stało?

  Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przez ponad pięć lat tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Do tej pory dziennikarz unikał stałych związków. Najdłużej był z Anną Muchą, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Plotkowano nawet, że tym razem Renata Kaczoruk usidli go na dobre. W mediach pojawiały się informacje, że para poważnie myśli o ślubie i dziecku!   Zobacz: Co z tą ciążą?! Renata Kaczoruk zdradziła nam, czy spodziewa się dziecka z Kubą Wojewódzkim!   Niestety, wygląda na to, że te plany są już przeszłością. Portal pudelek.pl poinformował bowiem, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!  Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno - czytamy   Nam udało się potwierdzić tę informację!    Tak, to prawda. Renata i Kuba nie są już razem - zdradziła w rozmowie z party.pl osoba z otoczenia gwiazdy.   Mamy nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys i parze uda się go pokonać! Trzymamy za nich kciuki!   POLECAMY: Jarosław Kret chce wrócić do Tadli?! "Poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować "   Poznajcie historię miłości Renaty i Kuby!   Zobacz:  To mogło skończyć się ślubem. Jak zaczęła i skończyła się miłość Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?   Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk byli parą od ponad 5 lat Kuba i Renata spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Czy między nimi jeszcze się ułoży?

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner