Kuba i Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk 2014 Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk 2013 Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Kuba i Renata Kaczoruk
To mogło skończyć się ślubem!
1/5
Kuba i Renata Kaczoruk

 

To już pewne - Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się! Ich związek trwał 5 lat. Często mówiło się, że albo już dawno nie są razem lub że ich związek jest na pokaz. Oni sami ani nie potwierdzali, ani nie zaprzeczali plotkom na swój temat. A była mowa nawet o ślubie! Para zaś świetnie bawiła się podsycaniem ciekawości na swój temat! 

 

Zobacz: Kuba Wojewódzki wziął ślub?! Renata Kaczoruk i dziennikarz pokazali ślubne zdjęcia! ZOBACZ

 

Teraz już wiadomo, że po udziale Renaty w "Tańcu z Gwiazdami", Kaczoruk i Wojewódzki rozstali się.

 

Renata kupiła ponoć własny apartament, w którym mieszka sama. Jeszcze niedawno byli  z Kubą na wspólnym mini urlopie i na majówce w Trójmieście (tam dziennikarz ma apartament). Ostatnim ich wspólnym oficjalnym wyjściem było to w grudniu 2017 roku na evencie jednej z marek samochodów.

 

Zobacz: WOW! Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z niemowlakiem!

 

Poznali się na przełomie 2012 i 2013 roku, podobno na uczelni, gdzie Renata studiowała. Przez dłuższy czas w ogóle nie ujawniali, że są razem. Jednak pewnego dnia paparazzi uchwycili ich na zimowym spacerze. Wszyscy zaczęli zastanawiać się kim jest długonoga i atrakcyjna dziewczyna u boku dziennikarza.

 

Szybko okazało się, że to o 23 lata młodsza od niego modelka. Pierwszy raz publicznie pokazali się (w lipcu 2013 roku) na premierowym spektaklu w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Równocześnie Kuba zaczął wspominać w żartach o młodszej dziewczynie w swoim talk-show. 

 

Co było dalej?
 

Zobacz także:  TYLKO U NAS! Renata Kaczoruk poprowadzi własny program! Pomógł jej Kuba Wojewódzki?

2/5
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk 2014

 

Nikt nie wierzył, że związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk może długo przetrwać. Poza tym sposób bycia dziennikarza i jego poprzednie miłosne doświadczenia sprawiały, że zainteresowano się Renatą. Dziewczyna nie była na to przygotowana. Nazywano ją kolejną przelotną miłostką dziennikarza. Ale okazało się, że to coś więcej!

 

Kim zatem jest Renata?

 

Ukończyła dwa fakultety: studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię na SWPS. Pochodzi z Wrocławia, ma siostrę bliźniaczkę Agatę, która również zajmuje się modelingiem. Ich wymiary to 180 cm wzrostu, 88 - 58 - 88. Renata jako modelka robiła edytoriale dla amerykańskich wersji magazynów "Elle" i "Marie Claire". Zdobiła też okładkę francuskiego "Elle". Z kolei w 2006 r. chodziła na wybiegach u największych projektantów mody: Celine, Jeana Paula Gaultiera, Giorgio Armaniego i Yohji Yamamoto.

 

Ale Renata miała od zawsze pociąg do show-biznesu. Zanim poznała Kubę Wojewódzkiego, była często widywana na castingach do seriali, reklam, czy programów telewizyjnych. Wystąpiła jako modelka w komedii "Miłość na wybiegu" Krzysztofa Langa, przez rok grała też razem z siostrą Agatą w popularnym serialu " Pierwsza miłość". Dwa lata temu obsadzono ją w epizodycznej roli modelki w serialu TVN-u, "Sama słodycz".

 

Już jako dziewczyna Kuby zaangażowała się w projekt pomocy kobietom w biznesie. 

 

Jedno było pewne, Renata chciała wejść do show-biznesu. Dlatego najpierw dostała program w TVN Style: "Modelki 3.0". Potem wzięła udział w "Azja Express", w którym nie polubiła się z Małgorzatą Rozenek, a widzowie nie mogli znieść jej potrzeby wygranej za wszelką cenę i samolubnego zachowania.

 

O Renacie zrobiło się głośno, ale niestety w negatywny sposób.

 

Zobacz: Renata Kaczoruk: "Można mieć i nogi i mózg". Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego walczy o prawa kobiet

3/5
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk 2013

 

Po przepychankach w social mediach Renaty i Małgorzaty, Wojewódzki udzielił mocnego wywiadu dla playboy.pl, w którym obraził Rozenek między innymi słowami: "koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu, jak do agencji towarzyskiej".

 

Potem nastąpiła seria wzajemnych pozwów i przepychanek słownych na Instagramach i Facebookach. Wtedy Renata Kaczoruk udzieliła wywiadu Magdzie Mołek i dopiero po 4 latach związku powiedziała coś więcej o relacji z Kubą Wojewódzkim. 

 

Zdradziła jak się poznali i kto zrobił pierwszy krok.

- Chyba oboje się wybraliśmy, ale to chwilę trwało. Przypatrzył się - śmiała się Renata. 

- Trochę się w tym mijaliśmy. Najpierw zrobił on pierwszy krok, potem ja zrobiłam pierwszy krok... Dlaczego go wybrałam? Może pociąga mnie coś takiego właśnie w nim spoza kanonu? Może on jest kimś takim oderwanym od tego, czego oczekujemy... Robi po swojemu i ciężko go w tym uchwycić, a jednocześnie bardzo posuwa się do przodu, bardzo się rozwija...

 

Potem Renata wyjaśniła, że ciemna strona show-biznesu ją przeraziła i to, że jest dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Jest dla niej trudne.

 

- Nie spodziewałam się tego, myślałam, że to jest świat jak każdy inny. Każdy ma jakieś trudności, a tymczasem jest to świat, który jest trudny... Jest trudno - powtarzała Kaczoruk u Mołek.


Czy poradzisz sobie z nim? - dopytała Mołek.

- Nie wiem, na razie jest tak, że trochę mnie dusi, że dużo jest tam rzeczy, których nie znam, nie umiem reagować. Szczególnie intryg, bzdurnych intryg, rzeczy, które mnie załamują - wyjaśniła smutno Kaczoruk.


Na koniec Kaczoruk zdradziła, że potrafi się ostro kłócić z Kubą, tak, że aż fruwają talerze.

 

To wszystko, co wyznała Renata na temat swojego związku. Para rzadko kiedy wrzucała też wspólne zdjęcia, czy z urlopów czy po prostu wspólnie spędzanego czasu.

Razem, ale jednak osobno...

4/5
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

 

Para wielokrotnie prowokowała do dyskusji internautów sugerując, że wzięli ślub. Podsycali plotki na ten temat, nawet w kampanii reklamowej jednej z sieci komórkowej, w której wystąpili razem.

 

Jedno jest pewne - choć para niewiele mówiła na temat swojej relacji, zaciekle potrafiła stawać w swojej obronie. Renata bardzo przeżywała fakt, kiedy Kuba został oblany substancją niewiadomego pochodzenia gdy wychodził z radia, w którym pracował. Kuba zawsze mówił o Renacie "moja dziewczyna" i "bliska mi osoba". 

 

Jego reakcja na konflikt z Małgorzatą Rozenek była pierwszą, kiedy tak jawnie stanął publicznie w czyjejś obronie. Co przypłacił rozprawami sądowymi....

 

Dlaczego więc Kuba i Renata się rozstali?

 

Zobacz: "Brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami". Wojewódzki grozi ujawnieniem smsów Rozenek!

5/5
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
ONS

 

Być może Renata chce dalej robić karierę w show-biznesie. Po "Tańcu z Gwiazdami" zyskała sympatię i fanów. Kuba Wojewódzki raczej naśmiewa się z udziału innych gwiazd w różnych show. A może zwyczajnie po 5 latach coś się wypaliło. Znajomi pary mówi, że na razie mieszkają osobno i nie widują się często, jednak nikt nie mówi, że to definitywny koniec. Może więc wrócą do siebie?