Kacper Kuszewski o śmierci Pyrkosza
1/4
Kacper Kuszewski o śmierci Pyrkosza

 

Tego chyba nie spodziewał się nikt!  Dziś w mediach pojawiła się wiadomość, że Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość"! Uwielbiany przez widzów aktor po 18 latach zrezygnował z roli w hitowym serialu Telewizyjnej Dwójki. Według doniesień "Super Expressu" Kacper Kuszewski zaledwie kilka dni temu poinformował producentów, że chce odejść. Według naszych informacji, wkrótce aktor ma wydać oświadczenie w którym być może zdradzi, dlaczego podjął taką decyzję. 

 

Informacja o tym, że Kacper Kuszewski rezygnuje z roli w  "M jak miłość" z pewnością zaskoczyła fanów serialu, jednak wszystko wskazuje na to, że aktor myślał już o tym o dawna. Zobaczcie, co powiedział w wywiadzie z 2015 roku! 

 

Zobacz także: "M jak miłość": Wielki powrót byłej partnerki Pawła! Najpierw Teresa, teraz... ZOBACZ!

2/4
Kacper Kuszewski na początku M jak miłość

 

Kacper Kuszewski w "M jak miłość" pojawiał się od samego początku. Niestety, aktor już w 2015 roku przyznał, że chciałby zagrać inną rolę. Aktor mówił wprost, że wszyscy widzą w nim tylko serialowego Marka Mostowiaka. 

 

Marzy mi się rola w innym serialu. Jeżeli coś mnie trochę uwiera, to to, że producenci filmowi i reżyserzy widzą we mnie tylko Marka Mostowiaka. Potrafię zagrać także kilka różnych rzeczy, więc zaproście mnie czasem na casting. Myślę, że będę potrafił udowodnić, że to jest prawda. Marzy mi się, żeby zagrać rolę komediową, kostiumową. Każdy aktor marzy o tym, by wcielać się w różne postaci. Na tym polega ten zawód. Głód nowych wyzwań jest nienasycony u aktorów, więc ja też go odczuwam- mówił w wywiadzie dla "Super Expressu" w 2015 roku. 

 

A co Kacper Kuszewski powiedział w rozmowie Party.pl kiedy w minionym roku zapytaliśmy go o jego wątek na planie "M jak miłość"? Odpowiedź na następnej stronie. 

 

3/4
Kacper Kuszewski, serial M jak Miłość
MTL Maxfilm

Mój bohater, po 18 latach ma już wszystkie zawirowania uczuciowe chyba już za sobą. Jestem już w serialu dziadkiem więc raczej zawirowania dotyczą dorastających dzieci- mówił przed naszą kamerą w 2017 roku. 

Niestety, teraz okazuje sie, że wątek Marka Mostowiaka zniknie na dobre...

Myślicie, że Kacper Kuszewski wkrótce pojawi się na planie innego serialu?

Zobacz także: Kuszewski o Pyrkoszu: "Ludzie myślą, że jesteśmy w M jak miłość wielką rodziną, ale tak nie jest"

 

4/4
Jak wyglądali Kożuchowska, Kuszewski i Domagała w serialu M jak Miłość kilka lat temu?
MTL Maxfilm

Żałujecie, że serialowy Marek Mostwiak zniknie z "M jak miłość"? Głosujcie w naszej sondzie!