Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie przestają zaskakiwać swoich fanów. Tym razem pokazali, jak w rzeczywistości aktorka dogaduje się z teściową, Katarzyną Dowbor. Maciej błyskawicznie zdał sobie sprawę z jednej rzeczy.

Reklama

Już wiadomo, jak wygląda relacja Joanny Koroniewskiej z teściową

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą zgrane małżeństwo od lat. Poznali się przypadkiem, za kulisami "M jak miłość", a prezenter początkowo nie zrobił najlepszego wrażenia na aktorce. Szybko jednak stali się nierozłączni i tak pozostaje do dziś.

Wiele ich łączy, a jedną z wspólnych cech jest niewątpliwie dystans do siebie. Ostatnio informowaliśmy, że Joanna Koroniewska "zemściła się" na mężu, co oczywiście zrobiła w swoim, żartobliwym stylu. Teraz oboje podobnie podeszli do tematu przedstawienia prawdy o relacji Joasi z teściową.

Instagram@katarzyna_dowbor_official

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dom w Hiszpanii. Internautka: "Jak zarobić szybko i dużo?"

Para opublikowała filmik z odwiedzin u Katarzyny Dowbor. Podczas spotkania Maciej Dowbor zdał sobie sprawę z jednej, bardzo ważnej rzeczy, pokazując się przy tym ze skwaszoną miną.

Zobacz także

Kiedy wpadacie na kawkę do teściowej, a twój mąż zdał sobie sprawę, że mamusia woli synową od synka

Instagram@joannakoroniewska

Wyraz twarzy Maćka nie należy na filmie do najbardziej radosnych, ale oczywiście należy brać tę sytuację z dystansem, ponieważ jest jedynie wykreowaną scenką. Prezenter zapewne szczerze cieszy się, że jego żona tak świetnie dogaduje się z jego mamą.

Zobacz także: Maciej Dowbor wypełnia "makabrycznie ciężkie obowiązki zawodowe". Co na to Joanna Koroniewska?

Reklama

W tym miejscu warto wspomnieć, że z okazji Dnia Matki Joanna Koroniewska złożyła Katarzynie Dowbor życia, opowiadając o silnej więzi, jaka je połączyła. Przyznała jednak, że nie zawsze było kolorowo.

Mamo! Zawsze traktowałaś mnie na równi z Maćkiem, a czasem nawet lepiej. Docierałyśmy się, ale jedno wiem już na pewno - mogę na ciebie liczyć. Pamiętaj, że ty na nas też. Kochana, Maciek złożył ci życzenia ze sceny, teraz zrobię to ja. Pamiętaj, że jest mnóstwo ludzi, dla których jesteś absolutnie wyjątkowa. Nie ma drugiej takiej Kaśki i nigdy nie będzie

Instagram@katarzyna_dowbor_official
Reklama
Reklama
Reklama