Justyna Żyła opublikowała na Instagramie nowy wpis, w którym z okazji Dnia Mężczyzn złożyła życzenia m.in. swojemu byłemu mężowi. Była żona skoczka nie zapomniała o najważniejszych mężczyznach w swoim życiu i wygląda na to, że właśnie dla nich przygotowała wyjątkową niespodziankę. Sprawdźcie, co napisała Justyna Żyła!

Reklama

Justyna Żyła składa życzenia byłemu mężowi

Justyna Żyła już od jakiegoś czasu nie ukrywa, że ma bardzo dobre relacje z byłym mężem. Para rozwiodła się w 2018 roku i chociaż rozstawali się w bardzo nerwowej atmosferze, to dziś sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Ostatnio Justyna Żyła w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, że razem z byłym mężem wszystko sobie wyjaśnili i dziś Piotr Żyła coraz częściej pomaga jej w opiece nad dziećmi. Jak już wiemy, kiedy w styczniu skoczek świętował urodziny, była żona publicznie złożyła mu życzenia. Teraz Justyna Żyła również o nim nie zapomniała i z okazji Dnia Mężczyzn opublikowała wyjątkowy wpis na Instagramie.

- Kilka dni temu świętowały panie, a dzisiaj to panowie mogą cieszyć się słodkimi smakami ???? Kto z was jest już po słodkim, a kto jeszcze przed? ????
Specjalne życzenia dla taty,dla taty moich dzieci i najważniejszego dla mnie - mojego syna(Wam w szczególności dziękuje za piękne kwiaty w dzień kobiet ..????????????????raz jeszcze ????)
#dzienmezczyzn????#kiedystobyli#prawdziwimężczyźni #wiaraczynicuda???? #waszdzien #kwiatówniebędzie #najlepszegopanowie ❤️❣️????????????????????- napisała Justyna Żyła.

Zobacz także: Justyna Żyła przyjmie pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Co jeszcze zaoferowała?

Pod wpisem z życzeniami pojawiło się zdjęcie tortu. Czy to właśnie był prezent dla najważniejszych mężczyzn Justyny Żyły?

Zobacz także

Co ciekawe, była żona Piotra Żyły wyłączyła możliwość komentowania najnowszego posta. Czyżby obawiała się krytycznych uwag internautów?

Zobacz także: Justyna Żyła wróciła do Piotra? Jej słowa nie spodobają się Marcelinie Ziętek!

Piotr Molecki/East News

Jak widać, Justyna Żyła po raz kolejny udowodniła, że ma bardzo dobre relacje z byłym mężem.

Zobacz także: Marcelina Ziętek pokazała walentynkowy prezent od Piotra Żyły? "Tak niewiele do szczęścia potrzeba nam"

VIPHOTO/East News/Lukasz Kalinowski/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama