Justyna Żyła opublikowała na Instagramie zdjęcie ukochanego pieska i zdradziła, że jej czworonożny przyjaciel zaginął! Była żona Piotra Żyły od kilku godzin przechodzi naprawdę trudne chwile i stara się odnaleźć małego Gustawa. Justyna Żyła zwróciła się do internautów z prośbą o pomoc i obiecała nagrodę dla osoby, która odnajdzie jej pieska.

Reklama

Justyna Żyła poinformowała o swoim dramacie

Ponad pół roku temu Justyna Żyła poinformowała swoich fanów, że w jej domu pojawił się nowy członek rodziny- uroczy piesek, Gustaw. Na wiadomość o psie zareagowała wówczas Marcelina Ziętek, z którą spotykał się wówczas Piotr Żyła, która opublikowała w sieci emocjonalne nagranie.

Czy jak ktoś kupi sobie takiego samego psa jak ja, to będzie jak ja? Nie wydaje mi się. Takie pochopne decyzje są tak głupie, że mi się w głowie nie mieści, że ludzie są tak nieodpowiedzialni! Mam nadzieję, że nie będzie tak jak z poprzednim psem, bo dokładnie wiem, co się z nim stało! Czy uważacie, że mały york to pies do budy? To może z tym pieskiem, będzie to samo?! Kaprysy, zachcianki, nie mieści mi się to w głowie, jak można być takim człowiekiem...- mówiła Marcelina Ziętek, która jest właścicielką psa tej samej rasy.

Justyna Żyła odpowiedziała na nagranie Marceliny Ziętek i zdradziła, że piesek był prezentem od Piotra Żyły dla ich córki.

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała romantyczne zdjęcie z Piotrem Żyłą! "Jeszcze będzie przepięknie"

Instagram justynazyla

Niestety, teraz okazuje się, że mały Gustaw zaginął! Justyna Żyła opublikowała na Instagramie wpis, w którym poprosiła fanów o pomoc.

Zobacz także

Dziś w nocy zaginął nasz
Gustaw ????bardzo proszę o udostępnianie- napisała Justyna Żyła i podała swój numer telefonu. (...) Dla uczciwego człowieka przewidziana premia pieniężna ????????- dodała.

Zobacz także: Piotr Żyła spędził urodziny z Justyną Żyłą i dziećmi? Zastanawiający komentarz byłej żony

Instagram @justynazyla

Internauci ruszyli ze wsparciem.

- Oby się znalazł ????jak najszybciej❤️
- ???? oby szybko wrócił cały i zdrowy ????✊
- Oby się szybko odnalazł ????- komentują internauci.

Mamy nadzieję, że piesek się odnajdzie!

AKTUALIZACJA

Justyna Żyła opublikowała w sieci nowy wpis, w którym poinformowała, że jej ukochany piesek znalazł się i wrócił już do domu.

Reklama

Zobacz także: Marcelina Ziętek mocno o Justynie Żyle! "Ciągnie dalej swoje wymyślone historie"

justynazyla/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama