Justyna Żyła
Mat. prasowe
Już niedługo premiera!
1/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

Ostatnie miesiące dla Justyny Żyły nie były najłatwiejsze. Musiała uporać się z rozstaniem z Piotrem, złamanym sercem, internetowym hejtem, który spadł na nią, gdy ujawniła rodzinne problemy. Okazuje się jednak, że najgorsze za nią, a przed nią nowe wyzwania! Jakiś czas temu "Flesz" dowiedział się, że Justyna Żyła otrzymała propozycję poprowadzenia własnego programu reality show w kanale tematycznym Active Family (to telewizja lifestyle’owa dostępna m.in. w nc+). Teraz już znamy wszystkie szczegóły, dotyczące programu, a także wiemy, kiedy premiera pierwszego odcinka! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Zaskakujące słowa Justyny Żyły o Piotrze! "Emocje opadają i uczysz się przyjaźni..."

2/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

Wszystko wskazuje na to, że Justyna Żyła będzie telewizyjną gwiazdą! Już 18 grudnia o godzinie 22:00 w Active Family będzie można zobaczyć 1. odcinek jej programu "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!". W każdym odcinku Justyna Żyła będzie odwiedzać inną rodzinę, przyjaciół lub sąsiadów, którzy żyją w konflikcie. Dzięki prowadzącej bohaterowie będą mieli szansę wyjaśnić sobie ciążące im sprawy, problemy i sytuacje. 

 

Zobacz: Justyna Żyła w prześwitującej bluzce na imprezie Playboya! Rozkwitła po rozwodzie?

3/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

Justyna Żyła wydaje się być idealną prowadzącą tego typu show. W końcu niedawno sama miała odwagę publicznie powiedzieć o swoich problemach. Spotkała się z hejtem, gdy ujawniła, co działo się w jej małżeństwie, ale jednocześnie mogła liczyć na wsparcie. Szybko okazało się również, że dla wielu kobiet stała się wzorem.

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Justyna i Piotr Żyłowie już po rozwodzie! Wiemy, jak podzielili swój majątek!

4/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

Obecność Justyny Żyły może okazać się więc zbawienna w przypadku wielu skłóconych ze sobą osób. Justyna Żyła zapewne będzie zachęcała ludzi do zwierzeń i mówienia wprost o swoich problemach. 

 

Bohaterowie zgłaszający się do tego programu zdecydowali się na trudny krok. Chcą dać sobie szansę na rozwiązanie konfliktu, czy też ważnych dla nich, bolących ich spraw. Konfrontacja ma oczyścić atmosferę. Ma pomóc ludziom wyjaśnić sobie liczne niedopowiedzenia i żale, które ich gryzą. Bez owijania w bawełnę. Justyna będzie ich wspierać i namawiać do szczerej rozmowy. Bo przecież lepsza najgorsza prawda niż najpiękniejsze kłamstwo – podsumowuje Przemek Petryszyn, Prezes R.D.F. Entertainment, właściciela kanału Active Family.

 

Zobacz: Justyna Żyła poświęciła kolejny wpis Piotrowi! Jest PRZEŁOM w ich relacji?! 

5/5
Justyna Żyła
Mat. prasowe

Będziecie oglądać program Justyny Żyły?

 

Zobacz: Justyna Żyła przyszła pod skocznię w Wiśle podziwiać Piotra i polską drużynę!

Więcej na temat Justyna Żyła