Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła
East News

Zaskakujące słowa Justyny Żyły o Piotrze! "Emocje opadają i uczysz się przyjaźni..."

Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle, w których startował Piotr Żyła
East News

 

Justyna Żyła zakopała topór wojenny? Po sukcesach byłego męża na skoczni, na jej instagramie pojawiły się bardzo wymowne wpisy. Jak deklaruje w nich, "kibicem jest się zawsze" i razem z córką gratuluje Piotrowi ostatnich świetnych wyników.

Piotr Żyła zaczął sezon zimowy znakomicie. W ostatni weekend, podczas zawodów w Rosji dwukrotnie stanął na podium pucharu świata - w sobotę na 2., a w niedzielę na 3. miejscu. Nic dziwnego, że kibice mocno trzymają kciuki za jego kolejne występy. Wśród nich, jak się okazuje, również była żona (od niedawna są po rozwodzie) - Justyna.

 

Justyna Żyła kibicuje Piotrowi Żyle

Na instagramowym profilu Justyny Żyły pojawił się znaczący wpis.

Miał być nowy post... pyszne domowe gołąbki 😋ale pokonało mnie to zdjęcie, gdybym nie przeżyła ..🧐istnieje coś takiego jak 👨‍👧córeczka tatusia 🤷‍♀️(u mnie była nią moja siostra 👅👁😍)Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje 😍☺️(pisownia oryginalna)

Na zdjęciu widzimy córkę Żyłów - Karolinę, wysyłającą buziaka w stronę ekranu telewizora, na którym widać jej tatę - Piotra. 

Justyna Żyła pisze o Piotrze zaskakująco ciepło:

Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze 😅a Twoja „psychofanka” jest tylko jedna 😂😂😂Gratulujemy raz jeszcze👏👌👍skijumping #coreczkatatusia  #miloscnigdysieniekonczy #fanka #szczescienasze #dumaztaty #piotrzyla #gratulujemy #kibicujemy 🙌👍👌✊👊- pisze Żyła.

Dodaje na koniec, że zdjęcie jest "tak słodkie", że nie zepsuje tego momentu żaden negatywny komentarz. A tych - oczywiście - jest sporo. Jednak równie dużo, a może nawet więcej komentujących broni byłej żony sportowca.

A sama Justyna kończy:

tak sobie myśle ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow 👀wrzucić 🤔🤫😂

 

Zobaczcie cały wpis:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Miał być nowy post ...pyszne domowe gołąbki 😋ale pokonało mnie to zdjęcie ,gdybym nie przeżyła ..🧐istnieje coś takiego jak 👨‍👧córeczka tatusia 🤷‍♀️(u mnie była nią moja siostra 👅👁😍)Przychdzi taki moment gdy emocje opadaja i uczysz się przyjaźni która czasem jest ważniejsza niż inne uczucia i emocje 😍☺️a Kibicem (nie mylic z innym”kibicami”) jest się zawsze 😅a Twoja „psychofanka”jest tylko jedna 😂😂😂Gratulujemy raz jeszcze👏👌👍skijumping#coreczkatatusia #miloscnigdysieniekonczy#fanka#szczescienasze#dumaztaty#piotrzyla#gratulujemy#kibicujemy🙌👍👌✊👊PS Dla mnie to zdjęcie jest tak słodkie ...jak najsłodsza słodycz i żaden negatywny komentarz nie zepsuje tego momentu 😍uchwyconego na tym zdjęciu 🙌🙃PS2 tak sobie myśle ... a mogłam jednak zdjęcie tych gołąbkow 👀wrzucić 🤔🤫😂

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla)

 

Justyna Żyła ostatnio kibicowała Piotrowi pod skocznią w Wiśle.

Justyna Żyła na konkursie skoków narciarskich w Wiśle
East News

 

Pokazała się też na ostatniej imprezie Playboya:

East News

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48