Justyna Żyła w białej koszuli
East News

Justyna Żyła ostro o swoich teściach: "Nie ma żadnego wsparcia i zainteresowania z ich strony!"

Justyna Żyła w białej koszuli
East News

Justyna Żyła, odkąd ujawniła że nie jest już w związku z Piotrem Żyłą, stała się jedną z nowych osobowości w polskim show-biznesie. To właśnie wtedy zaczęła niespodziewanie ujawniać coraz więcej szczegółów ze swojego życia prywatnego - oskarżyła Piotra Żyłę o zdradę, ujawniała prywatne smsy i szczegóły ich rozstania. Z dnia na dzień usłyszała o niej cała Polska! Wtedy Żyła miała swoje pięć minut - wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", a nawet pojawiła się na okładce "Playboya".

Zobacz także: Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie! 

Justyna Żyła nie zamierza jednak znikać z pierwszych stron gazet ani na chwilę. Była żona skoczka Piotra Żyły postanowiła tym razem wypowiedzieć się... na temat swoich teściów. Zarzuca im, że nie interesują się wnukami i nie wykazują żadnego wsparcia:

Dzieci rosną, ich potrzeby również, jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego - zdradziła Żyła w rozmowie z Super Expressem.

Myślicie, że Justyna Żyła dobrze robi, wypowiadając się nie tylko na temat jej byłego męża, ale też na temat swoich teściów?

Justyna Żyła
East News

Z Piotrem Żyłą

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews

Niedawno okazało się, że Piotr Żyła jest w nowym związku. Jego partnerką jest Marcelina Ziętek - to 22-letnia aktorka znana między innymi z serialu "Szkoła" czy "19+". Ponoć Marcelina i Piotr chcieli ukrywać swój związek - potwierdzeniem spekulacji ich związku okazały się niektóre zdjęcia na profilach sportowca i aktorki  - m.in. ze wspólnych wakacji.

Na temat związku z Marceliną Ziętek Justyna Żyła również postanowiła się wypowiedzieć w dość niewybredny sposób:

Nie interesują mnie kochanki oraz konkubiny Piotra Żyły, to dla mnie od lat żadna nowość. Nie pierwsza i nie ostatnia 😁 Byle z daleka od moich dzieci, które będę chronić. Bzdury już nie zajmują mojego czasu, za to kochające mnie osoby owszem 😁 Dziękuję - napisała Justyna Żyła na Instagramie.

Piotr Żyła i jego nowa partnerka Marcelina Ziętek

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37