Justyna Żyła w białej koszuli
East News
Newsy

Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie! 

Justyna Żyła pokazała, jak niszczy pamiątki po byłym mężu! Opublikowała w sieci zaskakujące nagranie! 

To jeszcze nie koniec przepychanek między Justyną Żyłą a jej byłym mężem! Chociaż była żona skoczka opublikowała wczoraj oficjalne oświadczenie, w którym przyznała, że nie zamierza dalej publicznie komentować "niezdrowych relacji" z Piotrem Żyłą, to po kilku godzinach w jej na InstaStories pojawiło się krótkie nagranie, na którym pokazuje, jak niszczy pamiątki po byłym mężu. Zobaczcie, co zrobiła Justyna Żyła!

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Justyna Żyła pozbywa się zdjęć byłego męża

Na początku 2018 roku chyba cała Polska śledziła losy Piotra Żyły i jego żony Justyny. W mediach pojawiły się wówczas pierwsze informacje, że para przechodzi poważny kryzys. Szybko potwierdziła to sama Justyna Żyła, która opublikowała w sieci szokujący wpis. 

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać- pisała wówczas Justyna Żyła. 

Piotr  Żyła odpowiedział na wszystkie zarzuty i zapewniał, że jego małżeństwo nie rozpadło się przez romans. Ostatecznie para podjęła decyzję o rozwodzie, a po jakimś czasie wydawało się, że medialne przepychanki Justyny i Piotra to już przeszłość. Niestety, o byłej parze znów zrobiło się głośno! Kilka dni temu Justyna Żyła pokazała na InstaStories treść wiadomości Piotra Żyły i ich córki. Dziewczynka miała wówczas wysłać swojemu tacie zdjęcie skoczka i Justyny Żyły sprzed lat. 

Kto to? Jaka ona brzydka- miał odpisać skoczek. 

Zdjecie zniknęło z sieci, ale Piotr Żyła już następnego dnia opublikował mocny wpis, w którym odnosi się do zachowania byłej żony. Szybko pojawiło się również oświadczenie samej Justyny Żyły, która opisała jak wyglądało jej życie u boku skoczka. Justyna Żyła napisała również, że nie będzie więcej komentować relacji z ojcem swoich dzieci. 

(...) to one są najważniejsze, bynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że będzie to moje ostatnie słowo w temacie naszych niezdrowych relacji- napisała w oświadczeniu.

Co ciekawe, Justyna Żyła już kilka  godzin później opublikowała na InstaStories nagranie, jak drze zdjęcia i wycinki z gazet na których jest jej były mąż! 

Najwyższy czas, żeby zamknąć stare życie!- napisała pod nagraniem.

Myślicie,  że to już koniec przepychanek między byłą parą? Zobaczcie, jak Justyna Żyła pozbywa się pamiętek po byłym mężu!

Zobacz także: Jak mieszka Justyna Żyła? Wnętrza jej domu robią wrażenie!

Justyna  Żyła pokazała, jak niszczy zdjęcia byłego męża.

Justyna Żyła pokazała, jak niszczy zdjęcia byłego męża
Instagram

Justyna Żyła i Piotr Żyła wciąż nie potrafią dojść do porozumienia.

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Zobacz także
Piotr Żyła i Justyna Żyła

Piotr Żyła stawia poważne zarzuty byłej żonie, pisze o wybitej szybie! Justyna odpowiada w emocjonalnym oświadczeniu

Justyna Żyła zmieniła fryzurę

Justyna Żyła pochwaliła się w sieci nagim zdjęciem! Znów zdecyduje się na rozbieraną sesję?

 

Justyna Żyła, Piotr Żyła małżeństwo
Eastnews
Newsy
"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem
"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Blisko pół roku temu po 12 latach małżeństwa Piotr i Justyna Żyłowie rozstali się. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci, jednak związku pary nie udało się uratować. Ich rozstaniu przyglądała się cała Polska, bo zrozpaczona Justyna na bieżąco relacjonowała je w mediach. Choć kilka miesięcy po odejściu skoczka mówiła, że pogodziła się z rozwodem, to w najnowszym odcinku " Justyna Żyła . Pierzemy brudy do czysta" widać, że jest inaczej. Była uczestniczka " Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami " znów pomagała skłóconemu małżeństwu zawalczyć o związek. Justyna poradziła parze terapię małżeńską, wyznając przy tym, że sama wraz z mężem z niej korzystali.  U mnie terapia małżeńska nie przyniosła skutku  - powiedziała Justyna.  Zobaczcie zapowiedź przyszłego odcinka. Czy Justynie uda się pogodzić parę? Odpowiedź na to pytanie we wtorek, 9 kwietnia na antenie Active Family o godz. 19.15.  Zobacz także:   Justyna Żyła podpisze nowy kontrakt reklamowy? Wiemy, co będzie teraz robić!

Mem Justyny Żyły
Instagram
Newsy
Justyna Żyła wbija szpilę byłemu mężowi. Opublikowała mema z cichym przekazem: ''dopóki śmierć was nie rozdzieli''
Justyna Żyła znów nawiązuje do swojego skończonego małżeństwa. W sieci opublikowała mema. Sugestia wobec Piotra Żyły?

Justyna Żyła wciąż dba, by ogień emocji między nią a jej byłym mężem nie zgasł. Para od dwóch lat prowadzi batalię w przestrzeni publicznej, ale to Justyna jest prawdziwą weteranką. Co jakiś czas na jej profilu pojawiają się krytyczne aluzje wobec byłego męża, bądź oskarżenia kierowane wprost. Góralka tym razem opublikowała mema,, w którym kryje się cicha sugestia. Justyna Żyła ''śmieje się'' z rozstania z Żyłą? Justyna Żyła na swoim InstaStory opublikowała mema obrazującego rozstanie. Na jednym zdjęciu widnieje para małżeńska i podpis ''dopóki śmierć was nie rozdzieli'', a na drugim, selfie eterycznej brunetki,  przypominające nową partnerkę Piotra Żyły, które ma obrazować wspomnianą ''śmierć''. Śmieszne? Być może, ale także trochę gorzkie. Wygląda na to, że Justyna Żyła wciąż przeżywa rozstanie z byłym mężem, choć podobno znalazła już nowego partnera.  Góralka jest bowiem bardzo rodzinna. Wielokrotnie na swoim Instagramie podkreślała, jak bardzo ważna jest dla niej rodzina, dzieci i bliskość. Rozstanie z Piotrem było uderzeniem w jej wartości. W końcu jednak wydała oświadczenie, według którego miała już publicznie nie poruszać tematu rozpadu swojego związku ze skoczkiem: Idealna rodzina - czy taka istnieje? Co znaczy to słowo? Miłość czy idealność? Szczerość czy potulność? Zacznijmy od początku. Albo od połowy, od rozwodu - nie będę wracać do czasów małżeństwa. Czy jest do czego w ogóle wracać? Co teraz we mnie siedzi? Pustka? Sentyment? Złość? Wiem jedno, każdy mój krok i Piotrka szkodzi dzieciom. A to one są najważniejsze, przynajmniej dla mnie, dlatego postanowiłam, że będzie to moje ostatnie słowo w temacie naszych niezdrowych relacji - napisała w oświadczeniu, które...

Justyna Żyła i Piotr Żyła już się lubią
justynazyla/Instagram, East News/Viphoto/Damian Klamka
Newsy
Justyna Żyła z czułością o Piotrze Żyle: "Tatuś zgodzi się na wszystko"
Justyna Żyła postanowiła wziąć fanów z zaskoczenia i wspomniała o swoim byłym mężu Piotrze Żyle. Czy ma swoje powody?

Justyna Żyła od jakiegoś czasu stara się nie zabierać publicznie głosu w sprawie swojej rodziny. Po głośnej kłótni i wzajemnych oskarżeniach była żona polskiego skoczka postanowiła nieco złagodnieć i nie podejmować już trudnych tematów. Wygląda na to, że Justyna Żyła żyje już w zgodzie ze swoim byłym mężem i nawet chętnie chwali się, że Piotr zajmuje się swoimi dziećmi. Ostatnie wyznanie jednak mocno zaskoczyło fanów, bo była żona dawno nie była tak miła dla skoczka.  Justyna Żyła ma znów dobry kontakt z Piotrem Żyłą?  Ostatnim wydarzeniem, które zaogniło relacje Justyny Żyły z byłym mężem był jego związek z Marceliną Ziętek. Młoda aktorka 19+ i Piotr Żyła właściwie unikali komentowania swojej relacji i długo nawet nie potwierdzali, że są razem. Mimo tego na jaw wyszło, że Justyna Żyła nie darzy partnerki swojego byłego męża sympatią, a obraźliwe słowa spowodowały, że Ziętek założyła Justynie sprawę w sądzie! Te niekoniecznie dobre wydarzenia spowodowały, że Justyna Żyła nie miała także najlepszego kontaktu z ojcem swoich dzieci. Jednak od jakiegoś czasu się to zmieniło. Justyna Żyła potrafi złożyć życzenia Piotrowi z okazji Dnia Mężczyzny , urodzin czy Dnia Ojca, a teraz mówi nawet o nim "tatuś"! - Kiedy ty jesteś w pracy a tatuś godzi się na wszystko - napisała na swoim Instagramie Justyna Żyła.  Zobacz także:  Justyna Żyła chwali się nowym wyglądem! Fani zwrócili uwagę na jej usta. "Piękny botoks" Justyna Żyła zdradziła, że jej były mąż spędził czas z dziećmi i pod jej nieobecność sprawił im terrarium pełne ślimaków! Ten pomysł jednak nie zezłościł byłej żony Piotra, która przyjęła nowych domowników z dystansem i uśmiechem. Co więcej, Justyna Żyła opublikowała...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik