Piotr Żyła, Justyna Żyła Żyła Justyna Żyła na Flesz Fashion Night Justyna Żyła prowadzi w sieci kulinarny program Piotr Żyła i Justyna Żyła
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News
1/5
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów niedługo przejdzie do historii. Para żyje w separacji już od kilku miesięcy i wygląda na to, że związku nie da się już uratować. Zaledwie kilka dni temu odbyła się pierwsza rozprawa rozwodowa w sądzie w Bielsku-Białej, o czym poinformował "Super Express". Sama Justyna Żyła na swoim profilu na Instagramie nie ukrywała, że to był najgorszy dzień w jej życiu. Wygląda jednak na to, że wciąż nie przyjmuje do wiadomości faktu rozstania i ma nadzieję na powrót Piotra. Jedna rzecz o tym świadczy. Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: „Przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji’’ Piotr Żyła odpowiada Justynie!

2/5
Żyła
Instagram

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie. Z pozoru zwyczajne, na którym pije kawę. Uważny obserwator może jednak zwrócić uwagę na palce prawej dłoni Justyny, na których wciąż znajduje się obrączka i pierścionek! Justyna Żyła wciąż najwyraźniej nie chce się pożegnać z symbolami jej małżeństwa z Piotrem.

Zobacz: Piotr Żyła budował ten dom z myślą o rodzinie. Szkoda tylko, że jego drogi z Justyną się rozeszły...

3/5
Justyna Żyła na Flesz Fashion Night
East News

Przypomnijmy, że Justyna Żyła bardzo ciężko zniosła rozstanie z Piotrem. Wielokrotnie publicznie go oskarżała, publikując na swoim profilu szokujące oświadczenia. Piotr długo nie zabierał głosu w tej sprawie, ale w końcu przerwał milczenie i wystąpił nawet w "Uwadze TVN'. 

Zobacz: "Podjąłem decyzję o rozwodzie"! Piotr Żyła zdradził kulisy rozstania z żoną! Chce do niego wrócić?

4/5
Justyna Żyła prowadzi w sieci kulinarny program
screen youtube.com

Para do tej pory nie doszła do porozumienia, o czym świadczy fakt, że niedawno Justyna Żyła publikowała na Instagramie wiadomości od rzekomej kochanki Piotra Żyły. 

Zobacz: Justyna Żyła ujawniła szokujące wiadomości od kochanki Piotra Żyły!

5/5
Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

Myślicie, że Justyna i Piotr jeszcze się pogodzą i spróbują odbudować swój związek?

Zobacz: "Nie mam kochanka" Justyna Żyła komentuje wywiad swojego męża w programie TVN!

Więcej na temat Justyna Żyła Piotr Żyła