Piotr Żyła hejt Piotr Żyła-  co mówił o swojej żonie kilka lat temu? Justyna Żyła Piotr Żyła, Justyna Żyła
Piotr Żyła hejt
Instagram
1/4
Piotr Żyła hejt
Instagram

Justyna Żyła skomentowała głośny wywiad swojego męża w programie "Uwaga TVN"! Rozstanie Piotra Żyły z żoną zaskoczyło chyba wszystkich.  Fani sportowca  przecierali oczy ze zdumienia, kiedy kilka miesięcy temu Justyna Żyła zaczęła publikować w sieci wpisy, w których m.in. oskarżała swojego męża o zdradę.  Niestety, teraz wszystko wskazuje na to, że  ich małżeństwa  nie uda się uratować- Piotr Żyła w ostatnim wywiadzie w programie TVN powiedział wprost, że chce rozwodu. Co więcej, sportowiec zdradził, że jego żona powiedziała mu, że ma kochanka! Jak teraz Justyna komentuje słowa Piotra? 

Zobacz także: Piotr Żyła ma nieślubne dziecko? Mocne oskarżenia Justyny! Skoczek milczy!

2/4
Piotr Żyła-  co mówił o swojej żonie kilka lat temu?
East News

Piotr Żyła przez długi czas nie komentował medialnych doniesień o problemach w małżenstwie i nie odpowiadał na oskarżenia swojej żony. Ostatnio jednak zrobił wyjątek i rozmowie z programem "Uwaga TVN" opowiedział o swoich relacjach z Justyną!

Skoczek przyznał m.in., że razem z Justyną wzięli udział w terapii małżeńskiej. Co więcej, Piotr Żyła twierdzi, że jego żona oznajmiła mu, że ma kochanka! 

Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie. Trzeba niektóre decyzje przyjąć i zacząć funkcjonować od nowa- zdradził w programie "Uwaga TVN".

Jak głośny wywiad Piotra Żyły komentuje Justyna? 

Zobacz także: "Naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem" Justyna Żyła dodała bardzo OSTRY WPIS na temat Piotra!

 

3/4
Justyna Żyła

Justyna Żyła w rozmowie z "Twoim imperium" zapewnia, że nie ma kochanka! Żona skoczka zdradziła również, jak wyglądała ich terapia małżeńska. 

Nie mam kochanka, a na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził- zdradza Justyna. 

Przy okazji Justyna znów uderza w swojego męża twierdząc, że nie zajmuje się dziećmi!

Dziećmi nadal się nie interesuje- twierdzi żona sportowca.

Zobacz także: Piotr Żyła wyprowadził się z domu! Justyna pokazała... relację z pakowania na Instagramie!

4/4
Piotr Żyła, Justyna Żyła
East News

Myślicie, że Piotr odpowie na zarzuty swojej żony? 

Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła