East News
1/6
East News

Piotr i Justyna Żyła uchodzili za zgrane i kochające się małżeństwo. Wspólnie wychowywali dwójkę dzieci. Justyna Żyła za każdym razem, gdy skoczek startował w zawodach, pojawiała się pod skocznią i zdzierała sobie gardło zagrzewając go do walki. On z kolei dbał o to, aby jego rodzinie niczego nie zabrakło. Piotr Żyła zaangażował się nawet w budowę ich domu w Wiśle. Ten położony w malowniczym miejscu domek miał być dla nich azylem i schronieniem. Niestety, między małżonkami od dłuższego czasu nie układa się najlepiej.

 

Zobacz: Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji

 

Choć małżonkowie nie żyją w najlepszych relacjach, na ich profilach na Instagramie można znaleźć zdjęcia z czasów, kiedy tworzyli kochającą się rodzinę. Widać na nich również wnętrza ich pięknego domu. Jesteście ciekawi, jak mieszkali Justyna i Piotr Żyła? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

POLECAMY: Justyna Żyła NAGO na okładce "Playboya"! "Góralu, czy ci nie żal?" Co na to Piotr?

2/6
Instagram

Piotr Żyła wyprowadził się z domu w Wiśle na wyraźną prośbę swojej żony. Justyna Żyła oskarżyła go o to, że zdradził ją z inną kobietą.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała wtedy rozżalona Justyna Żyła.

3/6
Instagram

Ten dom miał być dla nich oazą spokoju. W środku znalazło się nawet miejsce na klimatyczny kominek, przy którym małżonkowie mogli odpoczywać i nacieszyć się sobą i swoim towarzystwem po długich rozłąkach. Piotr Żyła większość zimowego sezonu spędzał bowiem na turniejach i zgrupowaniach. 

4/6
East News

Piotr Żyła aktywnie włączył się w budowę ich wymarzonego domu w Wiśle. Teraz mieszka tam tylko Justyna Żyła z dziećmi. Podobno Piotr Żyła nie chce przyjeżdżać tam na wizyty z synem i córką. "Twoje Imperium" twierdzi, że skoczek wolałby zabierać dzieciaki do siebie. To właśnie z tego powodu podobno wysłał do swojej żony pisma przedprocesowe.

To jakaś paranoja, bo Justyna nigdy nie zabraniała mu spotykać się z dziećmi - zapewnia źródło "Twojego Imperium". 

5/6
Instagram

Justyna Żyła niedawno pojawiła się na okładce "Playboya". Żona polskiego skoczka pozowała tam całkiem nago! Czy w ten sposób chce skłonić męża do tego, aby przemyślał swoje decyzje i wrócił do niej?
 Jak uważacie, czy to zadziała?

6/6
Justyna Żyła, żona Piotra Żyły
Instagram
Więcej na temat Piotr Żyła Justyna Żyła