Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Piotr Żyła podczas konkursu, Justyna Żyła na Instagramie
Eastnews/Instagram
Newsy

Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji

Po tym wszystkim co się wydarzyło?!

 

Choć nie mieszkają razem już od roku, to sprawa rozstania Justyny i Piotra Żyłów ujrzała światło dzienne dopiero dwa miesiące temu. Wtedy bowiem Justyna Żyła opublikowała na swoim Instagramie wpis, w którym ujawniła romans męża z inną kobietą! Między Żyłami rozpętała się medialna wojna, która trwa do dziś i zapowiada się, że jeszcze długo się nie skończy... Powód? Piotr Żyła wysłał niedawno żonie pismo przedprocesowe, w którym domaga się uregulowania kontaktów z dziećmi: 6-letnią Karoliną i 11-letnim Jakubem. "Fleszowi" udało się skontaktować w tej sprawie z Justyna Żyłą! Co powiedziała?

 

"Chodziliśmy na terapię małżeńską" Justyna Żyła o kulisach rozstania z Piotrem

Dlaczego Justyna Żyła nie chce zgodzić się na rozwód z Piotrem Żyłą?

 

Żona skoczka wciąż jest zbulwersowana całą sytuacją, ale nie ukrywa, że dzieci są dla niej priorytetem i jest w stanie dla nich zrobić wszystko.

 

Dobro Karolinki i Kubusia jest dla mnie najważniejsze. Nigdy nie zabraniałam Piotrkowi widywać się z dziećmi i nie zamierzam tego robić. One potrzebują ojca, ale nie takiego, który zabierze je od święta na lody czy obiad. Tylko takiego, który z nimi będzie - mówi "Fleszowi" Justyna Żyła.

 

Jak ustalił magazyn, żona skoczka i jego dzieci są pod stałą opieką psychologa, a Justyna Żyła szuka pracy, dzięki której mogłaby się rozwijać zawodowo. Ale życia na nowo nie zamierza sobie układać i... nie chce myśleć o rozwodzie!

 

Wierzę w słowa przysięgi małżeńskiej i w to, że mój mąż zrozumie, że rodzina to najwyższa wartość i warto o nią walczyć - tłumaczy swoją decyzję.

 

Jesteś ciekaw czy Żyłowie dogadali się w sprawie alimentów? Czy zamierzają dzielić majątek i co z ich domem w Wiśle, w którym zamieszkali razem zaledwie dwa lata temu? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Polecamy: "Od trzech dni czekamy pod blokiem męża..." – zobacz emocjonalny wpis Justyny Żyły!

 

Justyna i Piotr Żyłowie są małżeństwem od 12 lat.

Piotr Żyła i Justyna Żyła
East News

 

Piotr Żyła nie zaprzecza, że ma romans. Nie chce jednak komentować publicznie swojego życia prywatnego.

Justyna Żyła, Piotr Żyła
Instagram

 

Będzie rozwód?

Piotr Żyła
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Justyna Żyła - kim jest żona Piotra Żyły?
East News
Newsy
Justyna Żyła - kim jest? Czym się zajmuje żona Piotra Żyły? Poznaj tajemnice małżeństwa Żyłów!
Justyna Żyła - kim jest? Czym się zajmuje żona Piotra Żyły? Poznaj tajemnice małżeństwa Żyłów!

Czy pogodzi się z mężem?

Justyna Żyła na okładce Playboya
Newsy
Justyna Żyła NAGO na okładce Playboya! "Góralu, czy Ci nie żal"? Co na to Piotr?
"Chcę, żeby zobaczył, co stracił", mówi Justyna.

  Szok! Justyna Żyła  nago na najnowszej okładce "Playboya"! Zmysłowa sesja na okładce magazynu dla mężczyzn zatytułowana jest "Góralu, czy Ci nie żal?" i ewidentnie nawiązuje do małżeństwa Justyny z Piotrem Żyłą. Para przechodzi poważny kryzys, mowa nawet o rozwodzie... Co Wy na to?   Justyna Żyła na okładce Playboya - nago!   To spore zaskoczenie dla wszystkich. Przez ostatnich kilka miesięcy można było śledzić medialne przepychanki Justyny i Piotra. Mówi się nawet o tym, że para planuje się rozwieść. Co ma na celu okładka Playboya? Justyna zdradza:   Chcę, żeby zobaczył, co stracił - cytuje żonę skoczka Wp.pl   Co ciekawe, gwiazda Playboya ma o Piotrze dobre zdanie:   Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - przyznała.   Dlaczego Justyna zgodziła się na sesję? Jak czytamy na playboy.pl, żona Piotr szuka siebie na nowo:  Szuka siebie na nowo. I robi to odważnie, czego dowodem nasza sesja.   Zobacz: Justyna Żyła nie zgadza się na rozwód z Piotrem Żyłą! Znamy powody jej decyzji   Przypomnijmy - kilka miesięcy temu "Fakt" doniósł, że Piotr Żyła wyprowadził się od swojej żony, Justyny. Wtedy ta opublikowała w sieci szokujące wpisy na temat skoczka, potwierdzające doniesienia gazety. Żyła zarzucała mężowi, że nie interesuje się dziećmi i ma kochankę:   Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała Justyna Żyła.    Gdy w sieci pojawiały się kolejne emocjonalne wpisy Justyny na temat Piotra, ten...

Piotr Żyła, Justyna Żyła, Playboy
Newsy
„Przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji’’ Piotr Żyła odpowiada Justynie!
„Przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji’’ Piotr Żyła odpowiada Justynie!

Konflikt między Piotrem a Justyną Żyłą nie cichnie ani na chwilę. Po tym jak Justyna oskarżyła Piotra o zdradę i zostawienie jej i dzieci, zrobiło się gorąco. Internet podzielił się na dwa fronty - część współczuła Justynie, a część Justynę oskarżała o lansowanie się na Piotrku. Po aferze Justyna zdecydowała się wziąć udział w sesji dla "Playboya" i znów zrobiło się goręcej!   Zobacz także:  Ile Justyna Żyła dostała za rozbieraną sesję w "Playboyu"? To całkiem okrągła sumka!   Piotr Żyła - problemy osobiste Tajemnicą nie jest, że w ostatnim sezonie skoków narciarskich Piotrkowi nie szło najlepiej. Część specjalistów twierdzi, że to może mieć związek z problemami w życiu osobistym skoczka. Piotr odniósł się do tego w wywiadzie dla "Super Expressu": Tamten sezon był dobry, chociaż nie najlepszy. Ale mam go za sobą i teraz pracujemy nad tym, by kolejny był lepszy. Staram się oddzielać życie prywatne od zawodowego i wykonywać swoją pracę na treningach i zawodach na sto procent - powiedział Piotr. Piotrek ocenił również, że jego zdaniem wersja zdarzeń Justyny Żyły różni się znacząco od jego wersji... Może przyjdzie czas na sprostowanie nieprawdziwych informacji na mój temat.   Zobacz też:  Okładka Justyny Żyły dla "Playboya" budzi kontrowersje! Dlaczego to zrobiła?   A wy po której stronie jesteście w tym konflikcie?   ZOBACZ:  Piotr Żyła wysłał żonie pismo przedprocesowe?! Skoczek domaga się kontaktów z dziećmi!   Jak zaczął się konflikt w ich małżeństwie? Przypomnijmy, Piotr i Justyna Żyłowie pobrali się gdy mieli zaledwie 18 lat. W kwietniu tego roku  Justyna Żyła   opublikowała zaskakujące wpisy, zdradzając, że jej mąż wyprowadził się z ich domu i  poinformował ją, że ma kochankę.   Piotr Żyła starał się nie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner