Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami
INSTAGRAM
1/4
Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS

 

Justyna Żyła w show-biznesie zaistniała dopiero rok temu. Wszystko za sprawą głośnego rozwodu z Piotrem Żyłą. 31-latka zamiast prać brudy w domu, o niewierności skoczka i problemach w związku opowiedziała wszystkim mediom. Głośne wywiady i sesja okładkowa dla magazynu "Playboy" sprawiły, że choć małżeństwo przestało istnieć, to Justyna otrzymała szansę na karierę. W grudniu 2018 roku m.in. została prowadzącą nowego programu pt. "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", a chwilę później otrzymała zaproszenie do "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 

Czy Justyna Żyła zgodziła się wziąć udział w tanecznym show? Jak już pisaliśmy, 31-latka nie tylko nie odmówiła, ale i będzie rywalizować z.. Agnieszką Radwańską! Która z pań wygra Kryształową Kulę? Zobaczcie na kolejnej stronie, jak była żona skoczka przygotowuje się do konkursu! 

 

Zobacz też: Justyna Żyła ma dość! Ostry wpis na Instagramie, a pod nim burza! 

2/4
Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami
INSTAGRAM

 

O tym, że Justyna Żyła jest piękną kobietą przekonaliśmy się na początku zeszłego roku, gdy rozebrała się dla "Playboya". 31-latka, która urodziła dwójkę dzieci może pochwalić się świetną figurą. Widać, że była żona skoczka nie unika siłowni i dobrze się odżywia. Nic więc dziwnego, że Żyła swoich wdzięków w "Tańcu z Gwiazdami" nie będzie ukrywała pod długimi i obszernymi kreacjami. Tylko zobaczcie, jak gwiazda prezentowała się na sesji do programu.

3/4
Justyna Żyła w Tańcu z Gwiazdami
instagram

 

Krótka, srebrna sukienka, biały wachlarz piór i sandałki na obcasie. W taki stroju Justyna Żyła zachwycała na sesji zdjęciowe do programuj. Zgrabnych nóg z pewnością może pozazdrościć jej niejedna koleżanka.

 

Ale kiedy gwiazdę zobaczymy na parkiecie? 9. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" na antenie telewizji Polsat już wiosną! 

4/4
Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS

 

Jeszcze nie wiadomo z kim zatańczy Justyna, ale ponoć wszystkie gwiazdy "biją się" o Stefana Terrazzino! Tancerz o długiej przerwie wrócił do show. W kuluarach mówi się, że z gwiazdą chciałaby zatańczysz nawet Agnieszka Radwańska. Czy tenisistka podkradnie Terazzino Justynie? O tym dowiemy się już na wiosnę!

 

Zobacz też: Stefano Terrazzino WRACA do "Tańca z Gwiazdami"? Jest ostateczna decyzja tancerza!