Stefano Terrazzino wraca do Tańca z Gwiazdami
1/4
Stefano Terrazzino wraca do Tańca z Gwiazdami

 

A jednak! Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z Gwiazdami"! Po krótkiej przerwie jeden z najpopularniejszych Włochów w Polsce pojawi się wiosną w tanecznym show Polsatu. Przy okazji ogłaszania tej informacji tancerz przypomniał ognistą rumbę w jego i Kingi Rusin wykonaniu. Gwiazda TVN była jego pierwszą taneczną partnerka, którą od razu doprowadził do zwycięstwa. Co napisał o zbliżającej się edycji programu? Zobacz!

 

Zobacz: Natalia Siwiec i Stefano Terrazzino w ekranizacji hitowej powieści erotycznej? Posłuchajcie co zdradziła nam Blanka Lipińska!

 

2/4
Agnieszka Sienkiewicz, Stefano Terrazzino
ONS

 

Stefano Terrazzino ma dobrą wiadomość dla wszystkich swoich fanów:

Pierwsza moja rumba w Tzg z @kingarusin !! ( Kinga Pamientasz ?) Tak się zaczęła ta przygoda dawno temu  Teraz czas znów wracać na parkiet i podjąć koleina wyzwania  Do zobaczenia w nowej edycji Tzg @tanieczgwiazdami :)))) #tanieczgwiazdami #dance #challenge #backtoroots

Cieszycie się? My bardzo! 


Zobacz: Justyna Żyła wystąpi jednak w Tańcu z Gwiazdami?! Były mąż ma być jej największym wsparciem...

 

 

 

3/4
Aneta Zając, Stefano Terrazzino
ONS

 

Stefano Terrazzino wystąpił do tej pory w 10. edycjach show (łącząc TVN i Polsat). Wygrał aż 4 razy - z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz. Z Justyną Steczkowską, Kasią Glinką i Iwoną Cichosz zajął 2. miejsce, zaś z Kasią Tusk trzecie. Czy teraz znów sięgnie po Kryształową Kulę? 

 

4/4
Stefano Terrazzino wraca do Tańca z Gwiazdami

 

Na razie nie wiadomo z kim zatańczy Stefano. Wiemy, że na parkiecie w kolejnej edycji pojawią się m.in. Joanna Mazur, Justyna Żyła czy Macademian Girl.