Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS
1/4
Justyna Żyła promuje program "Pierzemy brudy do czysta"
ONS

 

W połowie poprzedniego roku Polsat podjął decyzję o kontynuowaniu uwielbianego przez widzów rozrywkowego programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Wiadomo już, że wiosną na parkiecie zobaczymy m.in. Jakuba Kucnera, Daniela Qczaja i Dorotę Naruszewicz! Teraz, jak się okazuje, w szczęśliwej dwunastce najprawdopodobniej znalazła się również Justyna Żyła! Czy była żona skoczka ma szansę na kryształową kulę? Podobno jej umiejętności taneczne dorównują poprzedniej zwyciężczyni, czyli Beacie Tadli! Co więcej wiemy?

 

Zobacz też: Justyna Żyła wyznaje: "wybaczyłam Piotrowi"! 

2/4
Justyna Żyła zakochana
ONS.pl

 

Była żona Piotra Żyły do show biznesu weszła w lutym 2018 roku. Wszystko za sprawą kłótni ze skoczkiem. Podobno Piotr tuż przed świętami Bożego Narodzenia zostawił Justynę i dzieci i odszedł do innej kobiety! Po tym wyznaniu głośno zrobiło się o małżeństwie Żyłów. Justyna nie zamierzała pozostawić na mężu suchej nitki i ochoczo wypowiadała się o przykrościach jakie ją spotkały ze strony Piotra w mediach. Konflikt pary zakończył się rozwodem w sądzie. A później 31-latka otrzymała szansę na autorski program! Od grudnia na antenie Active Family Justyna Żyła pomaga skłóconym parom pogodzić się ze sobą. Była żona Piotra podobno świetnie czuje się przed kamerą, co postanowił wykorzystać również Polsat. I jak czytamy w tygodniku "Świat i ludzie" 31-latka wystąpi w kolejnej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"!

 

3/4
Justyna Żyła
EastNews

 

Justyna Żyła nie ma podobno problemów zarówno z tańcem, jak i z pracą z kamerą. Po namyśle przyjęła propozycję stacji.

To jedno z najgłośniejszych nazwisk w show-biznesie. W dodatku Justyna lubi tańczyć. Powinna udźwignąć stres, jaki wiąże się z występami na żywo i rywalizacją - mówi  tygodnikowi osoba z produkcji show.

4/4
Justyna Żyła

 

Justyna i Piotr zaczęli nowe etapy w ich życiu. Para, która dzieli się obowiązkami nad dziećmi, zakopała już topór wojenny i łączy ich teraz przyjaźń.

Przychodzi taki moment, że emocje opadają i uczysz się przyjaźni. I ta przyjaźń im obojgu wychodzi na dobre! - wyznała 31-latka na Instagramie. 

Czy skoczek pomoże przygotować się Justynie do rywalizacji? Czas pokaże!