Justyna Steczkowska o medycynie estetycznej

Justyna Steczkowska zakończyła współpracę z agentką po 5 latach!

Justyna Steczkowska o medycynie estetycznej

To wiadomość zaskoczyła wszystkich fanów Justyny Steczkowskiej. Na jej Facebooku pojawiło się oświadczenie agentki artystki, Moniki Kordowicz, która poinformowała o tym, że rozstaje się z diwą. Powód? Podobno dwie różne wizje artystyczne:

Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wraz z Justyną Steczkowską zakończyłyśmy współpracę. Justynie bardzo dziękuję za wspólne lata pracy twórczej, fanom za istnienie i kontrahentom za wspieranie naszych odważnych pomysłów. To był czas wyzwań i ciężkiej pracy. Nadchodzi kolejny etap. Justyna przez 20 lat kariery - poszukuje, rozwija się, szuka, zaskakuje. Skręca, nie boi się. Tego się od niej nauczyłam. Na koniec chciałam podziękować wszystkim ludziom, którzy byli zaangażowani w projekty w ciągu ostatnich 5 lat. Efekty widać i przede wszystkim słychać Justynie, że mogłam być częścią tej podróży, a na koniec zacytuję Walta Disney'a: "Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania".

Justyna już w październiku wyda kolejną płytę "I na co mi to było" z Bobanem Markovicem (Premiera 9.10). Monika Kordowicz weźmie zaś pod skrzydła młodych artystów (m.in. K BLEAX).

Ciekawe, kto teraz zajmie się karierą artystki? I czy oznacza to jakieś zmiany w jej karierze i muzyce?

Zobacz: Doda szuka menadżera! Jakie ma wymagania?

 

Drodzy Państwo, uprzejmie informuję, że wraz z Justyną Steczkowską zakończyłyśmy współpracę.Justynie bardzo dziękuję za...

Posted by Justyna Steczkowska on 11 września 2015

Justyna Steczkowska


 

Więcej na temat Justyna Steczkowska
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47