Justyna Steczkowska z córką Justyna Steczkowska z córką Heleną Justyna Steczkowska z córką na wakacjach Justyna Steczkowska w różowej sukience i złotych szpilkach Helena Myszkowska, Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska z córką
1/6
Justyna Steczkowska z córką

Justyna Steczkowska pokazała na Instagramie urocze zdjęcie z małą Helenką! Słynna mama i jej urocza córeczka siedzą tyłem do aparatu, a na pierwszym planie są takie same kurtki - czarne skórzane ramoneski z imieniem na plecach! Jak widać, córka diwy już teraz uwielbia się stroić. Czy wyrośnie na ikonę stylu jak jej piękna mama? Zobaczcie urocze zdjęcia Justyny Steczkowskiej z Heleną na kolejnych stronach!

Zobacz: To już pewne! Wiemy, czy Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski pokonali kryzys!

2/6
Justyna Steczkowska z córką Heleną

Przed Justyną sporo koncertów - m.in. koncerty ku pamięci  Leonarda Cohena. Zanim jednak na nie wyruszy, spędza czas z dziećmi:

Piękna słoneczna jesień. Idealny wolny poranek przed próbą z orkiestrą. Już jutro piękne melodyjne piosenki Leonarda Cohena z doskonałymi tekstami we Wrocławiu, a pojutrze w Poznaniu 😍 Zapraszam - pisze artystka. 

Zobacz: Justyna Steczkowska wróciła na salony. I znów zachwyca! Zobaczcie, jak artystka zmieniała się przez lata. Jej metamorfoza robi wrażenie…

3/6
Justyna Steczkowska z córką na wakacjach
Facebook

Justyna Steczkowska uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi - niedawno całą rodziną udali się na wakacje, z których również widzieliśmy sporo uroczych fotek ;)

Zobacz: Justyna Steczkowska na rajskich wakacjach. Nie uwierzycie, z kim dodała zdjęcie! Widać miłość! :)

4/6
Justyna Steczkowska w różowej sukience i złotych szpilkach

Justyna Steczkowska jest ikoną stylu - tak zadecydowali chociażby czytelnicy Party i Party.pl przyznając jej nagrodę "Ikona Stylu Dekady Party"! Kiedy patrzymy na Helenkę Steczkowską, nie mamy wątpliwości, że w przyszłości to ona również będzie nas zachwycać swoimi kreacjami ;)

Zobacz: „Byłam wśród aniołów”. Justyna Steczkowska przeżyła w dzieciństwie śmierć kliniczną. Jak to wspomina

5/6
Helena Myszkowska, Justyna Steczkowska
6/6
Justyna Steczkowska w różowej sukience i złotych szpilkach
Więcej na temat Justyna Steczkowska