East News
1/4
East News

 

Dramatyczne wieści płyną do nas zza oceanu! Wygląda na to, że nie najlepiej dzieje się u Justina Biebera. Świadczą o tym między innymi jego najnowsze zdjęcia, na których gwiazdor wygląda jak cień człowieka! Wpływ na kondycję muzyka mogą mieć najnowsze wieści na temat jego byłej ukochanej. Selena Gomez trafiła bowiem do szpitala psychiatrycznego, ponieważ przeszła załamanie nerwowe. Co tak naprawdę wydarzyło się między tą dwójką? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Justin Bieber ma problemy psychiczne przez tęsknotę za Seleną Gomez?!

2/4
East News

 

Justin Bieber rozstał się z Seleną Gomez na początku 2018 roku. Niedługo później muzyk zaczął spotykać się z Hailey Baldwin. Para ponoć jest już nawet po ślubie! I właśnie te wieści miały doprowadzić do załamania nerwowego Seleny Gomez. Artystka nie doszła bowiem do siebie po rozstaniu ze swoją wielką miłością i prawdopodobnie wciąż darzy go ogromnym uczuciem!

Okazuje się, że Justin Bieber być może również wciąż czuje coś do Seleny. Gdy gwiazdor dowiedział się, że jego była ukochana trafiła do szpitala, sam także się załamał. Na najnowszych zdjęciach widać, jak snuje się w szlafroku, z rozczochranymi włosami. Tam musi się dziać coś złego!

3/4
East News

 

Justin Bieber przechodzi załamanie nerwowe?

 

Niedawno znajomy Justina Biebera w rozmowie z zagraniczną prasą zasugerował, że muzyk ma kryzys własnej tożsamości. Podobno ślub z Hailey Baldwin wcale nie sprawił, że artysta jest najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Czyżby Justin Bieber już teraz żałował, że odszedł od Seleny?

4/4
East News

 

Selena Gomez w szpitalu

 

Selena Gomez nie ma ostatnio najlepszej passy. Nie dość, że boryka się z problemami sercowymi, to jeszcze podupadła na zdrowiu. Podobno lekarzom nie podobały się jej wyniki badań. Przypomnijmy, że Selena Gomez przeszła operację przeszczepu nerki. Teraz z kolei trafiła do szpitala psychiatrycznego, ponieważ nie radzi sobie z emocjami. Mamy nadzieję, że to chwilowy kryzys, a piosenkarka niebawem stanie na nogi... Trzymamy za nią kciuki!

Więcej na temat Justin Bieber Selena Gomez