Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
1/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin nie tracą czasu. Po tym jak wokalista rozstał się z Seleną Gomez, szybko związał się z modelką Hailey Baldwin. Po kilku tygodniach oświadczył się jej, a chwilę potem para wzięła ślub. Ceremonia odbyła się 13 września w Nowym Jorku i choć była utrzymana w tajemnicy, informacje o niej potwierdził sam wujek Hailey, Alec Baldwin. Niektórzy podejrzewają, że Justin i Hailey pospieszyli się ze ślubem ze względu na ciążę! Na razie para nie potwierdziła tych doniesień, ale ostatnio została przyłapana w Los Angeles przez paparazzi. Justin i Hailey nie wyglądali na szczęśliwych nowożeńców... Zobaczcie najnowsze zdjęcia pary, które ucieszą Selenę Gomez!

 

Zobacz: JUSTIN BIEBER ZARĘCZONY! 24-LETNI PIOSENKARZ POPROSIŁ O RĘKĘ MODELKĘ HAILEY BALDWIN

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Justin Bieber i Hailey Baldwin zostali przyłapani w momencie, gdy opuszczali kawiarnię, do której wybrali się na śniadanie. Uwagę zwracały przede wszystkim ich nietęgie miny. Justin i Hailey nie wyglądali jak szczęśliwa para, która dopiero co powiedziała sobie "tak"!

 

Zobacz: Zakochać się w sobie na nowo – 9 prostych sposobów na kryzys w związku

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Justin sprawiał wrażenie wściekłego, a Hailey była wyraźnie wycofana i szła kilka kroków za swoim ukochanym. Czyżby para przechodziła pierwszy kryzys, a może zwyczajnie się pokłóciła przy śniadaniu? 

 

Zobacz: Popraw relacje w swoim związku

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Ciężko stwierdzić, co może trapić młodą parę, zwłaszcza że dopiero świat obiegały jej wspólne zdjęcia, na których Justin i Hailey wyglądali na szczęśliwych, zakochanych i nie szczędzili sobie czułości. Jesteśmy pewni jednak, że najnowsze fotografi to miód na serce nieszczęśliwej Seleny Gomez.

 

Zobacz: Wiemy, co Selena Gomez myśli o ślubie Justina Biebera i Hailey Baldwin! Te słowa złamią wam serca

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin