Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

Justin Bieber pokazał intymne filmy z Hailey w nowym teledysku! Oby Selena tego nie zobaczyła!

Justin Bieber, Hailey Baldwin, Hailey Bieber
instagram

W miniony poniedziałek Justin Bieber po raz drugi ślubował miłość i wierność swojej żonie Hailey. Para pobrała się już rok temu, ale wtedy powiedziała sobie "tak" w urzędzie stanu cywilnego. Tym razem zakochani zdecydowali się na ślub kościelny i huczne wesele w Karolinie Południowej. Nikt się jednak nie spodziewał, że kilka dni po ślubie Justin i Hailey przygotują tak wyjątkową niespodziankę dla swoich fanów - Bieber pokazał bowiem mnóstwo prywatnych i intymnych nagrań z ukochaną Hailey w nowym teledysku. Zobaczcie go poniżej!

Justin Bieber z Hailey w nowym teledysku

Justin Bieber pokazał nowy teledysk do utworu "10000 hours", w którym zaśpiewał z duetem Dan + Shay. Klip jest prawdziwą gratką dla wszystkich miłośników nie tylko wokalu Justina, ale przede wszystkim jego małżeństwa z Hailey! W teledysku znalazło się bowiem mnóstwo nagrań artysty z ukochaną żoną. Para pokazała spory fragment swojego prywatnego życia i wreszcie możemy zobaczyć, jak bardzo się kocha!

Justin i Hailey pokazali swoje pocałunki, sceny w łóżku czy czułe uściski. W teledysku nie brakuje wielu bardzo romantycznych scen, a Hailey i Justin są niemal nierozłączni. Mamy tylko nadzieję, że tego teledysku nie zobaczy Selena Gomez! To może być dla niej zbyt wiele. A wam się podoba? Zobaczcie go poniżej!

Justin i Hailey nie ukrywają swojego uczucia

ślubne zdjęcia Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Justin i Hailey wzięli drugi ślub

Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08