Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
Instagram

Hailey i Justin Bieber wzięli (drugi) ślub! Zobaczcie piękne zdjęcia z uroczystości! Kogo zaprosili?

Justin Bieber i Hailey Baldwin na wakacjach
Instagram

Hailey i Justin Bieber wzięli drugi ślub! Para jest małżeństwem już od roku, a swój pierwszy ślub wzięła dokładnie 13 września 2018 roku w Nowym Jorku. Wtedy jednak była to ceremonia cywilna. Justin i Hailey nie ukrywali, że marzą również o ślubie kościelnym i hucznym weselu, do czego przygotowywali się przez ostatnie miesiące.

W miniony poniedziałek para zdecydowała się w końcu powiedzieć "tak" po raz drugi, ale tym razem w kościele i w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół. Poznajcie wszystkie szczegóły ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin!

Drugi ślub Justina i Hailey Bieberów

Justin i Hailey wzięli ślub w luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Na weselu bawiło się ponad 150 gości, wśród których nie zabrakło m.in. Kendall i Kylie Jenner czy też Jadena Smitha. W czasie trwania ślubu i wesela w sieci nie pojawiły się żadne zdjęcia. Justin i Hailey także nie chwalili się na Instagramie swoim weselem.

W końcu jednak muzyk opublikował pierwszą romantyczną fotografię ze swoją żoną. Można też zobaczyć zdjęcia znajomych z wesela pary!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My bride is 🔥

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

Historia miłości Justina i Hailey Bieberów

Justin i Hailey znają się od lat, ale dopiero w 2016 roku ich przyjaźń zaczęła zamieniać się w uczucie. Niestety, to nie był dla nich dobry czas, bo ich związek rozpoczął się w momencie, gdy Justin akurat rozstał się z Seleną Gomez. Jak wiadomo, szybko wrócił do swojej ukochanej rozstając się z Hailey. Co jednak ciekawe, modelka dała mu drugą szansę w maju 2018 roku. Tym razem Justin nie potrzebował czasu do namysłu - miał pewność, że Hailey to ta jedyna i zaledwie 2 miesiące później poprosił ją o rękę! Już we wrześniu tego samego roku para stała się małżeństwem.

Wszyscy fani Justina wiedzą doskonale, że Justin i Hailey nie mogli liczyć na miodowy miesiąc. Chwilę po ich ślubie świat obiegła bowiem wiadomość o załamaniu nerwowym Seleny Gomez. To doprowadziło Justina do prawdziwej rozpaczy! Wydawało się, że muzyk rozstanie się z Hailey i wróci do Seleny. Nic takiego się nie stało, ale nie jest tajemnicą, że artysta przeszedł bardzo ciężkie chwile - był uzależniony od leków i od seksu. Ze wszystkim poradził sobie u boku ukochanej żony. W lutym Hailey tak mówiła o swoim małżeństwie w wywiadzie dla "Vogue'a":

Nie budzisz się każdego dnia, mówiąc "Jestem absolutnie tak zakochana i jesteś idealny". Nie o to chodzi w związku małżeńskim. Ale i tak jest w tym coś pięknego - chęć walki o coś, zaangażowanie się i budowanie czegoś z kimś. Jesteśmy naprawdę młodzi i to jest przerażający aspekt. Ciągle się zmieniamy, ale jesteśmy zobowiązani do wspólnego rozwoju i wzajemnego wspierania się w tych zmianach. Tak na to patrzę. I przede wszystkim pod koniec dnia on jest moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie mam go dość. 

Mamy nadzieję, że teraz po drugim ślubie Justin i Hailey wreszcie będą mogli cieszyć się  swoim uczuciem w spokoju!

Justin i Hailey bardzo się kochają

Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

Para nie kryje swojego uczucia

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44