Biebery się przytulają

Od czasu cichego ślubu Justina Biebera i Hailey Baldwin minął już blisko rok. Para na ślubnym kobiercu stanęła jesienią zeszłego roku. Gwiazdy powiedziały sobie "tak" przed urzędnikiem stanu cywilnego w otoczeniu rodziny i bliskich. Od tego czasu plotki o błogosławionym stanie pięknej modelki nie cichną. Tym bardziej, że Kanadyjczyk nieustannie podsyca zainteresowanie mediów m.in. pokazując zdjęcia z badań z USG, a sama 22-latka często ubiera luźne ubrania tak, aby nie można było dostrzec jej brzuszka. 

Wpis pod najnowszym zdjęciem Justina Biebera znów dał sporo do myślenia fanom i mediom. Czy gwiazdy niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami? Kanadyjczyk już zaczął planować "randki" ze swoją... córką

1/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin na wakacjach
instagram

Hailey Bieber jest w ciąży?

Nie od dziś wiadomo, że Justin Bieber marzy o ojcostwie. Kanadyjczyk czuje się gotowy do roli taty, a na mamę swojej pociechy wybrał młodszą od niego Hailey Baldwin, z którą po kilku miesiącach znajomości stanął na ślubnym kobiercu. Ślub gwiazdorskiej pary zszokował fanów i media. Wszystkim wydawało się, że 25-latek założy rodzinę z Seleną Gomez, z którą to był związany przez kilka ostatnich lat.

Niestety, Justin i Selena nieustannie się ze sobą kłócili. Wybuchowy związek nie sprzyjał nikomu, choć para była uznawana za jedną z najpopularniejszych na świecie. Związek pary jest już dziś przeszłością. Z dala od skandali Kanadyjczyk planuje teraz założenie rodziny z ukochaną Hailey Baldwin.

2/4
Justin Bieber, Hailey Baldwin w disneylandzie
instagram

Czy rodzina Bieberów powiększy się w najbliższym czasie? Wszystko na to wskazuje! Justin zabrał ukochaną żonę na randkę do Disneylandu i pod najnowszym zdjęciem napisał, że planuje też takie schadzki ze swoją córeczką! 

Kocham randki z tobą skarbie. Pewnego dnia będę na takie chodził z córką - napisał wokalista na Instagramie.

Dodał, że z niczym się nie śpieszy i rozkoszuje się obecną chwilą z żoną. Ale czy to czasem nie oznacza, że Hailey jest w ciąży? 

3/4
Justin i Hailey czarno-białe zdjęcie
instagram

22-latka odpowiedziała ukochanemu na Instagramie. Jednak nie odniosła się do wypowiedzi o córeczce. 

Zawsze świetnie się z Tobą bawię - napisała Hailey. 

4/4
Hailey Bieber i Justin
Instagram

Hailey i Justin niedawno obchodzili pierwszą rocznicę zaręczyn! Myślicie, że gdy przyjdzie ich pierwsza rocznica ślubu, powiadomią nas o radosnej nowinie? Trzymamy kciuki, aby ich marzenia o dziecku jak najszybciej się spełniły!  

 

Więcej na temat Hailey Baldwin Justin Bieber