Biebery się przytulają

Justin Bieber naśmiewa się publicznie z Hailey? Tylko spójrzcie na to zdjęcie!

Biebery się przytulają

Jak układa się w związku Justina Biebera i Hailey Baldwin? Wydaje się, że młode małżeństwo poradziło sobie ze wszystkimi plotkami, które krążą na ich temat i są ze sobą bardzo szczęśliwi. I choć niektórzy nadal sądzą, że ich małżeństwo nie ma szans przetrwać przez problemy Justina i jego miłość do Seleny Gomez, to najnowsze zdjęcie, jakie umieścił muzyk w sieci dementuje wszystkie pogłoski! Zobaczcie!

Justin Bieber naśmiewa się z Hailey

Justin Bieber i Hailey Baldwin małżeństwem są od jesieni 2018 roku. Modelka i piosenkarz nie widzą świata poza sobą, choć w ich związku jest jeszcze "ta trzecia" Selena Gomez! Kanadyjczyk spotykał się z piosenkarką przez wiele lat. To był bardzo burzliwy związek, bowiem para kilka razy rozstawała się i wracała do siebie. 

Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła - napisał Justin kilka tygodni temu na swoim Instagramie.

Zobacz także: Hailey Bieber podsyca plotki o ciąży?! Fani nie mają wątpliwości

Wyznanie miłosne Justina Biebera nie poróżniło go z ukochaną. Jak się okazuje, Kanadyjczyk tak bardzo kocha swoją żonę, że jest w stanie nawet się dla niej zmienić! Zmiana, o której piszemy jest naprawdę spora. Na Instagramie piosenkarz pokazał, jakby wyglądał, gdyby był... Hailey Baldwin! 

Pewnie znam pięć osób, które wyglądają, jak Ty!

Hahaha, super

Popłakałem się - pisali fani. 

Tylko spójrzcie na kostium Justina Biebera!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The internet gotta chill 😂😂😂😂 jailey for real

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Justin i Hailey są w sobie bardzo zakochani

Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

 

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13