Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
Miłość kwitnie!
1/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News


Ostatnie tygodnie w życiu Justina Biebera są wyjątkowo burzliwe. Młody artysta dopiero co zaręczył się z Hailey Baldwin, a chwilę później już wziął z nią ślub. Ceremonia odbyła się 13 września i jak się okazuje - wstrząsnęła byłą dziewczyną Biebera, Seleną Gomez, która trafiła do szpitala psychiatrycznego. Nikt nie spodziewał się, że Selena jest w tak złej kondycji psychicznej, nawet sam Bieber, który załamał się, gdy usłyszał wiadomości o dawnej ukochanej. Do sieci trafiły wstrząsające zdjęcia zdruzgotanego wokalisty, ale wszystko wskazuje na to, że złe samopoczucie należy już do przeszłości. Zobaczcie na kolejnych stronach, jak teraz miewa się Justin Bieber!

 

Zobacz: Tak wygląda koniec związku Biebera i Baldwin? Ona kilka kroków przed nim, on wpatrzony w telefon... Pisze do Seleny Gomez?!

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Nie jest tajemnicą, że wiadomość o Selenie Gomez fatalnie wpłynęła nie tylko na Justina, ale także na jego związek z Hailey Baldwin. Można przypuszczać, że młoda żona artysty nie była zachwycona, że Justin tak bardzo przeżywa stan byłej dziewczyny. To było widać na zdjęciach zrobionych przez paparazzi - para nie trzymała się za ręce, nie okazywała sobie czułości, Hailey chodziła zła i naburmuszona, trzymała się od Justina z daleka.

 

Zobacz: Zakochać się w sobie na nowo – 9 prostych sposobów na kryzys w związku

3/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że Selena Gomez poszła już w odstawkę! Justin Bieber znów się uśmiecha i znów w pełni poświęca czas swojej żonie. Paparazzi przyłapali ostatnio parę na czułościach. Widać, że Justin i Hailey pokonali kryzys.

 

Zobacz: Pielęgnowanie wdzięczności polepsza związek

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Mamy nadzieję, że Selena Gomez nie zobaczy tych zdjęć! To na pewno nie poprawiłoby jej stanu psychicznego.

 

Zobacz: SELENA GOMEZ ZAATAKOWANA PRZEZ PROJEKTANTA! OKRUTNY KOMENTARZ STEFANO GABBANY WYWOŁAŁ W SIECI BURZĘ

5/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Myślicie, że związek Justina i Hailey przetrwa? 

 

Zobacz: Nie chodzi o Biebera?! Selena Gomez ma coraz poważniejsze problemy psychiczne!