Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber, Justin Bieber, Hailey Baldwin Justin Bieber,
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News
1/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Ostatnie doniesienia medialne, dotyczące trójkąta Justin Bieber - Hailey Baldwin - Selena Gomez bardzo niepokoją. Niedawno wyszło na jaw, że Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego, co całkowicie załamało Justina Biebera. Choć mogło się wydawać, że tych dwoje nie ma ze sobą już nic wspólnego, bo przecież Justin powinien być szczęśliwym mężem Hailey, okazało się, że jest wręcz przeciwnie. Do sieci trafiły wyjątkowo niepokojące fotografie zdruzgotanego stanem Seleny muzyka. Teraz paparazzi znów przyłapali Justina i Hailey. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, w jakim stanie obecnie jest wokalista i czy TAK zachowuje się zakochana para? 

 

Zobacz: CZYŻBY SELENA GOMEZ PRZYTYŁA? ZAGRANICZNE MEDIA SUGERUJĄ, ŻE ZAJADA STRES PO ROZSTANIU Z BIEBEREM

2/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Justin i Hailey wybrali się do jednego z lokali w Hollywood. Nic nie wskazywało na to, że para spędziła miło czas. Patrząc na najnowsze zdjęcia Justina i Hailey, ciężko w ogóle uwierzyć, że zaledwie miesiąc temu (13 września) wzięli ślub! Zdecydowanie nie wyglądają na zakochanych nowożeńców...

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Justin Bieber załamał się po tym, jak Selena Gomez trafiła do szpitala. Gwiazdor ciągle płacze...

3/5
Justin Bieber,
East News

 

Z pewnością na ich relację rzutują ostatnie wydarzenia i stan Seleny Gomez. Przypomnijmy, że z Seleną Gomez od dłuższego czasu nie działo się najlepiej. Nie jest tajemnicą, że ciężko zniosła rozstanie z Justinem i jego ślub z Hailey. Oprócz tego artystka borykała się także z problemami zdrowotnymi. Jakiś czas temu piosenkarka przeszła przeszczep nerki. Ostatnie wyniki badań nie były zadowalające, dlatego gwiazda aż dwukrotnie była hospitalizowana. To właśnie podczas drugiego pobytu w szpitalu piosenkarka przeszła załamanie nerwowe. Cała ta sytuacja wpłynęła na Justina i jego związek z Hailey.

 

Zobacz: O TYM JEST GŁOŚNO Selena Gomez zniknęła z Instagrama przez... ślub Justina Biebera?!

4/5
Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Ostatnio paparazzi przyłapali kilka razy muzyka, gdy ten nie prezentował się najlepiej. Widać było wyraźnie, że przeżywa sprawę związaną z Seleną. Najnowsze zdjęcia wskazują natomiast na to, że sam Bieber czuje się już lepiej, ale jego związek z Hailey jest mocno nadwyrężony. Ukochana szła kilka kroków przed nim, nie trzymała go za rękę, ani nie próbowała przytulać się do niego.

 

Zobacz: O TYM SIĘ MÓWI Justin Bieber i Hailey Baldwin wzięli sekretny ślub?!

 

5/5
Justin Bieber,
East News

Co więcej, Justin Bieber cały czas wpatrzony był w swój telefon. Czyżby pisał z Seleną Gomez? Nie jest to wykluczone. Wystarczy spojrzeć na wściekłą minę Hailey... To koniec ich małżeństwa? 

 

Zobacz: Z ŻYCIA GWIAZD Czarne chmury nad związkiem Justina Biebera i Hailey Baldwin! Czy to koniec miłości?