Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze? Justin Bieber i Hailey Baldwin przytulają się, Selena Gomez na Instagramie
Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze?
Co się z nią dzieje?
1/4
Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze?

 

Kilka dni temu media obiegła wstrząsająca informacja na temat Seleny Gomez, która wylądowała w szpitalu psychiatrycznym. Zagraniczne portale twierdziły, że gwiazda przeszła poważne załamanie nerwowe. Oczywiście od razu mówiono, że jest to związane z Justinem Bieberem. Selena, która była z nim związana jakiś czas temu, miała bardzo źle znieść fakt, że planuje on ślub z nową partnerką, Hailey Baldwin. Teraz magazyn "People" donosi, że podłoże problemów artystki jest znacznie poważniejsze. Sprawdźcie, o co chodzi i jaki jest stan pięknej Seleny!

 

Zobacz: Justin Bieber na wieść o chorobie Seleny Gomez kompletnie się załamał? Te ZDJĘCIA przerażają!

 

2/4
East News

 

Czy do tak poważnego załamania nerwowego u Seleny doprowadziły ją informacje związane  z nowym życiem Justina? "People" rzuca nowe światło na sprawę:


To kombinacja rzeczy, które wpływają na jej zdrowie emocjonalne. Istnieją różne bodźce, które wpływają na Selenę; jest bardzo wrażliwą osobą - właśnie dlatego odcina się od mediów społecznościowych. Nienawiść i negatywne komentarze, które odbiera, wpływają na nią znacznie bardziej, niż na inne gwiazdy; ona wyjątkowo mocno bierze je sobie wszystkie do serca. Depresja i niepokój są wielowarstwowe. Ona wie, że będzie musiała zmierzyć się z tym do końca życia, ale jest zdeterminowana, aby rozwiązywać te problemy - czytamy. 

 

Zobacz: Selena Gomez leczy złamane serce w tym magicznym domu za 3 miliony dolarów. Musicie zobaczyć te rajskie wnętrza

3/4
Justin Bieber i Hailey Baldwin przytulają się, Selena Gomez na Instagramie
East News

 

Już od dawna mówiło się, że Selena Gomez bardzo źle znosi rozstanie z Justinem. Nie pomagają nowe wieści z jego życia - szybkie narzeczeństwo z nową partnerką, ślub, planowanie dzieci... Selena ma po prostu złamane serce! I rzeczywiście - wycofała się z życia publicznego. Choć kilka dni temu w sieci pojawił się teledysk z jej udziałem (mowa o utworze "Taki Taki" nagranym przez DJ Snake z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Ozuny i Cardi B), to artystka zniknęła z mediów społecznościowych. Ostatnie zdjęcie na Instagram wrzuciła ponad 3 tygodnie temu. 

 

4/4
East News

 

Choć Justin Bieber zapewnia, że jest bardzo szczęśliwy z Hailey Baldwin, wciąż martwi się o Selenę i przeżywa wszystko, co jest z nią związane. Kiedy dowiedział się o tym, że jego była dziewczyna trafiła do szpitala, rozpłakał się... Niestety, za zły stan Seleny wielu fanów zrzuca winę na samą Hailey! Twierdzą, że to przez ich wspólne zdjęcia Gomez nie może dojść do siebie. 

 

Trzymamy kciuki za Selenę i życzmy jej dużo zdrowia!